Monitöre Görüntü Gelmemesi

mediumgoal

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, yaklaşık 5 aydır bilgisayarı açtığımda eğer hemen işlem yapmaya kalkarsam PC donup ardından görüntü gidiyordu. Bi' 10 dakika beklemek zorundaydım.

Bugün oyun oynarken ekran gidip gidip geldi. 1 saniye kalıp tekrar gidiyordu görüntü. Artık bilgisayarı kapatıp tekrar açtığımda açılış ekranı geliyor sonra görüntü gidip tekrar gelmiyor. Ekran kartının ve bilgisayarın fanları çalışıyor. Sizce sorun nerede?

Bu arada DVI to VGA dönüştürücü kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, yaklaşık 5 aydır bilgisayarı açtığımda eğer hemen işlem yapmaya kalkarsam PC donup ardından görüntü gidiyordu. Bi' 10 dakika beklemek zorundaydım.

Bugün oyun oynarken ekran gidip gidip geldi. 1 saniye kalıp tekrar gidiyordu görüntü. Artık bilgisayarı kapatıp tekrar açtığımda açılış ekranı geliyor sonra görüntü gidip tekrar gelmiyor. Ekran kartının ve bilgisayarın fanları çalışıyor. Sizce sorun nerede?

Bu arada DVI to VGA dönüştürücü kullanıyorum.
anlattıklarına bakılırsa ekran kartı arızası olabilir. dönüştürücüyü çıkarıp başka bir monitorde deneme şansınız var mı? Bazı ucuz dönüştürücüler fabrika hatası yüzünden içinde kısa devre olmuş olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı