Çözüldü Monitörü nereden satın almalıyım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Antonio Montana

Kilopat
Yer
El Fureidis
AOC 24G2U alacağım ama nereden alacağıma karar veremedim, görünürde en ucuzu sinerji'de 1260 TL diğeri ise itopya 1300 TL ama ben bu mağazalardan daha önce alışveriş yapmadım çoğunlukla hepsiburada kullandım, foruma baktım güvenilir deniliyor ama satış sonrası müşteri hizmetleri nasıl, güvenmeli miyim?

İtopya : AOC 24G2U
Sinerji : AOC 24G2U

Dosya Ekleri

• 62F3FD02-807D-4A41-9D26-A6F4B54AA0EC.jpeg
    62F3FD02-807D-4A41-9D26-A6F4B54AA0EC.jpeg
    87,2 KB · Görüntüleme: 44
Ben hepsiburada'da 1 kere sıkıntı yaşamıştım o da garanti belgesini bulamadım diye 2 hafta sonunda onu da hallettiler ama genel olarak hepsiburada'dan memnunum ben şahsi görüşümce ama sinerji'den daha önce hiç alışveriş yapmadığım için güvenemiyorum.

Ölü Piksel konusunda sorun yaşanırsa veya arıza/değişim gibi durumlarda deveye hendek atlatıyorlar. :)

Bende ölü piksele benzer bir şey çıkmıştı direk para iadesinde bulundum .Sorun çıkarmadılar

Alınan mal kusurluysa para iadesi yaparlar o konuda hiç sıkıntı yok. Bir işlemimde değişim sürecinde değişime onay verecek işlemi yapıcak adama bile ulaşmıştım özel olarak ona rağmen işlemler yavaş ilerleyince iade istedim ve sorunsuzca iade almıştım.

Alınan mal kusurluysa para iadesi yaparlar o konuda hiç sıkıntı yok. Bir işlemimde değişim sürecinde değişime onay verecek işlemi yapıcak adama bile ulaşmıştım özel olarak ona rağmen işlemler yavaş ilerleyince iade istedim ve sorunsuzca iade almıştım.
Evet ayıplı kusurlu çıkmıştı .Sonuç olarak benim fikrimce hb

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı