Monitörü yalamak zararlı mıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öbür konularına bakınca bariz belli zaten troll olduğu. Moderatör tanıdığı var herhalde hâlâ banlanmamış.

Gerçekten :D. Dün de uzaylıları rüyasında görmüştü.

Bu konunun mizah bölümünde değil de monitör bölümünde olmasını kınıyorum, cidden saçma. Normalde böyle şeylerle asla ilgilenmem; forumda herkes istediği konuyu açsın, istediğini yapsın derim ama bu konunun mizah bölümüne taşınması gerekirdi.

Monitörü bilmem de sana psikolog lazım.

Mizah amaçlı olduğunu biliyorum ama bilgisayarlar biliyorsunuz radyasyon yayıyor sende monitörü yalıyorsun radyasyon dilinden ağzına giriyor sonra midene bence o yalama işi sağlıksız bir de monitördeki tozlar zararlı olur. En iyisi monitörü yalamamak elektronik cihazların ekranları silmek için bir sıvı bulunuyor ondan alabilirsiniz en ucuz linki atıyorum.

Fakirin spreyi:Fakir Lcd Cleaner Ekran Temizleyici 225 Ml Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Addisonun spreyi: ADDISON 300870 EKRAN TEMİZLEYİCİ SPREY 200ML + MİKROFİBER BEZ Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Güzel temizlendiği sürece sorun olacağını sanmam, eğer böyle bir zevkiniz varsa yardımcı olabilirim :).

Çikolata sosu dök de öyle yala. Zevkine göre krem şanti sürüp üzerine meyve de ekleyebilirsin. Önerim çilek reçeli taneleri.
Monitöre ananas suyu içirsin yeter.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı