Monitörün gidip geliyor

freiz

Femtopat
Daha fazla  
Ekran sürekli gidip geliyor açılıyor oyuna giriyorum 3 saniyede bir yapmaya başlıyor gariptir her oyunda yapmıyor mesela CS:GO'da hiç yapmadı.
Kafayı yemek üzereyim sorunu bulamıyorum internette okuduğum kadarıyla RAM'lerin yerini değiştirmek yetiyormuş değiştirdim fakat tekrar aynı problem. Bazıları da Power supptan dolayı demiş ama Watt hesaplayamıyorum.
Kullandığım sistem.

Intel® core™ i5-10400F​

Radeon RX 570​

monitör: HP 2311GT

Ekran sürekli gidip geliyor açılıyor oyuna giriyorum 3 saniyede bir yapmaya başlıyor gariptir her oyunda yapmıyor mesela CS:GO'da hiç yapmadı.
Kafayı yemek üzereyim sorunu bulamıyorum internette okuduğum kadarıyla RAM'lerin yerini değiştirmek yetiyormuş değiştirdim fakat tekrar aynı problem. Bazıları da Power supptan dolayı demiş ama Watt hesaplayamıyorum.
Kullandığım sistem.

ıntel® core™ i5-10400F​

Radeon RX 570​

monitör: HP 2311GT

Aynı sorun bende de oluyordu. Eski bir monitör diye oluyor sandım ama öyle değilmiş, herkeste oluyormuş bu aralar. Güç kablosunu kontrol et çıkar tak.

2sinide denedim kablo değiştirdim fakat yine aynı hata psu sorunu olduğunu düşünmüyorum çünkü bundan önce kullandığım işlemcinin wattı daha fazlaydı hiç böyle bir problemle karşılaşmamıştım
Hocam PSU'nun gücü yetmeseydi oyunlara girince sistem direk kapanırdı, @Jotariel'in dediğini bir deneyin.

Geri
Yukarı