Monitörün içinde böcek geziyor

Kapkaba

Centipat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Selamünaleyküm. Konu size inanılmaz gelebilir ama monitörün içine böcek girmiş ekranda geziyor. Bit gibi bir şey Bit mi mi artık anlamadım. Çok çok ufak bir böcek. Nasıl girdiyse artık. Daha yeni fark ettim belki de sabahtan beridir içinde geziyor. Nasıl çıkarabilirim? Bir de zarar verir mi acaba?
Aleyküm selam. Benim de monitörümde öyle böcekler geziyor bazenleri. Işıkları açınca hepsi yok oluyor.

aricantr5334

Picopat
Selamünaleyküm. Konu size inanılmaz gelebilir ama monitörün içine böcek girmiş ekranda geziyor. Bit gibi bir şey Bit mi mi artık anlamadım. Çok çok ufak bir böcek. Nasıl girdiyse artık. Daha yeni fark ettim belki de sabahtan beridir içinde geziyor. Nasıl çıkarabilirim? Bir de zarar verir mi acaba?

Hepsi az bence bu videoyu izlerse anca o zaman ölür.

KS
T

thebigboss

Decapat

RamcHo

Femtopat
Hafif hafif böcek ilacı sıkın hocam hava deliklerinden elbet oksijeni bitecektir aman dikkat yuva yapmasın... He birde öldüğünü düşündüğünüzde monitörü sallayın delikten düşecektir düşmese bile elbet bir gün kavurma kıvamına gelir.

KS
T

thebigboss

Decapat
Hafif hafif böcek ilacı sıkın hocam hava deliklerinden elbet oksijeni bitecektir aman dikkat yuva yapmasın... He bir de öldüğünü düşündüğünüzde monitörü sallayın delikten düşecektir düşmese bile elbet bir gün kavurma kıvamına gelir.

Hocam çok şükür şu an ortalıkta gözükmüyor. Çıktı gitti her halde

Yukarı