Monitörün içinde böcek geziyor

Selamünaleyküm. Konu size inanılmaz gelebilir ama monitörün içine böcek girmiş ekranda geziyor. Bit gibi bir şey Bit mi mi artık anlamadım. Çok çok ufak bir böcek. Nasıl girdiyse artık. Daha yeni fark ettim belki de sabahtan beridir içinde geziyor. Nasıl çıkarabilirim? Bir de zarar verir mi acaba?
Aleyküm selam. Benim de monitörümde öyle böcekler geziyor bazenleri. Işıkları açınca hepsi yok oluyor.

Selamünaleyküm. Konu size inanılmaz gelebilir ama monitörün içine böcek girmiş ekranda geziyor. Bit gibi bir şey Bit mi mi artık anlamadım. Çok çok ufak bir böcek. Nasıl girdiyse artık. Daha yeni fark ettim belki de sabahtan beridir içinde geziyor. Nasıl çıkarabilirim? Bir de zarar verir mi acaba?

Hepsi az bence bu videoyu izlerse anca o zaman ölür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zarar verebileceğini düşünmüyorum ayrıca çıkarmak istesen bile monitörün ön tarafını çıkarman gerekebilir. Bilen birinden yardım almadan yapma derim.
kendi kendine çıkmaz mı hocam ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sorunu kökten çözecektir.
Hocam bunu açayım belki böcek izlerse kaçar

Hafif hafif böcek ilacı sıkın hocam hava deliklerinden elbet oksijeni bitecektir aman dikkat yuva yapmasın... He birde öldüğünü düşündüğünüzde monitörü sallayın delikten düşecektir düşmese bile elbet bir gün kavurma kıvamına gelir.

Hafif hafif böcek ilacı sıkın hocam hava deliklerinden elbet oksijeni bitecektir aman dikkat yuva yapmasın... He bir de öldüğünü düşündüğünüzde monitörü sallayın delikten düşecektir düşmese bile elbet bir gün kavurma kıvamına gelir.

Hocam çok şükür şu an ortalıkta gözükmüyor. Çıktı gitti her halde

Yeni konular

Geri
Yukarı