Monitörün sallanması sorun cıkarır mı?

adilardadogan

Femtopat
Daha fazla  
Monitör
g24f-2
Masadan kalkarken monitörüm sallanıyor, çok aşırı bir sallantı değil fakat titrediğini görebiliyorum. Bu sorun monitörümde bozulmaya sebep olur mu?

Dostum senin kasaya fiziksel zarar vermen icin kasıtlı olarak vurman, tekme atman lazım. Carpmakla sıkıntı olmaz, icin rahat olsun.

Hocam peki hem monitör hem de kasa için donanımsal bir sorun yaşar mıyım bu sallantıdan dolayı. Yani FPS düşüşü, görüntü bozukluğu, panel sıkıntısı veya ekran kartı ve diğer donanımlarımda bir sorun ile karşılaşır mıyım?

Hocam peki hem monitör hem de kasa için donanımsal bir sorun yaşar mıyım bu sallantıdan dolayı. Yani FPS düşüşü, görüntü bozukluğu, panel sıkıntısı veya ekran kartı ve diğer donanımlarımda bir sorun ile karşılaşır mıyım?

Hayır, yaşamazsın.

Hayır, yaşamazsın.

Forumdaki benzer konularda bu sorun tekrar ederse bir sıkıntı olabilir yazıyordu. Benim de masadan dolayı bu durum birkaç kez tekrar etti yani sallantılar 4-5 kez tekrar etti gün içerisinde. Yine ekran kartı monitör ve diğer bileşenlerimde sorun yaşamam değil mi?

Forumdaki benzer konularda bu sorun tekrar ederse bir sıkıntı olabilir yazıyordu. Benim de masadan dolayı bu durum birkaç kez tekrar etti yani sallantılar 4-5 kez tekrar etti gün içerisinde. Yine ekran kartı monitör ve diğer bileşenlerimde sorun yaşamam değil mi?

Hocam 4 defa yok yaşamazsın yazdım, yetmedi diger hesabından konu actın. Nasıl bir cevap bekliyorsun?

Vallahi yasamazsın, billahi yasamazsın :)

Geri
Yukarı