Monitorde ve bilgisayarimda ses cikisi yok nasil bir kulaklik almaliyim

Ismail4532

Hectopat
Monitore DisplayPort ile baglaniyorum ancak hoporlor yok. Bleutooth da yok monitorde. Monitor seskablosuz kulakligi nasil kullanirim bu sartlarda? Nasil bir kulaklik secmeliyim? Bluetooth kulaklik alsam baglanabilir miyim? Ses cıkışını DP veya HDMI kullandigim icin illa monitorden mi almam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Soruyu tam anlayamadım ama sanırım masaüstü sisteminiz var. Anakartın ses çıkışından veya varsa kasanızın (bağlantısı yapılmış) ön veya üstte bulunan ses çıkışlarından kablolu kulaklık ile ses alabilirsiniz.

Bunun dışında benim gibi bluetooth usb adaptör alarak kablosuz kulaklık da kullanabilirsiniz.

Ses çıkışını anakartın gerekli jak girişinden alacaksınız veya USB ile bağlantısı olan bir kulaklık alabilirsiniz.

Soruyu tam anlayamadım ama sanırım masaüstü sisteminiz var. Anakartın ses çıkışından veya varsa kasanızın (bağlantısı yapılmış) ön veya üstte bulunan ses çıkışlarından kablolu kulaklık ile ses alabilirsiniz.

Bunun dışında benim gibi bluetooth usb adaptör alarak kablosuz kulaklık da kullanabilirsiniz.
dp kullandigimda pc den ses cikisi alabilirmiyim bilemedim o yuzden sormustum. Laptopta bunu basaramamistim cunku. Bluthoot usb adaptorde cok gecikme oluyormu siz memnun musunz? Bluehoot 4.0 degil mi

@Ismail4532 Ben çok dandik bişi aldım pişmanım. TP-Link'in indirimlerde 55'e inen bi ürünü vardı şu an 95 küsür. O çok kaliteli diyorlar (fiyatına göre) öyle güzel bişi almazsanız ara sıra kopuyor bağlanmıyor vs. uğraştırıyor.

@Ismail4532 Ben çok dandik bişi aldım pişmanım. TP-Link'in indirimlerde 55'e inen bi ürünü vardı şu an 95 küsür. O çok kaliteli diyorlar (fiyatına göre) öyle güzel bişi almazsanız ara sıra kopuyor bağlanmıyor vs. uğraştırıyor.
Tesekkurler hocam cok yardimci oldunuz. Indirimi takip ediyim birsyler denk gelir insallah. Iyi geceler

@actanonverba en azından 40TL'lik birşey alsaydın ve hocam.
Bu yöntemde var deneyin derim.

Zamanında gearbest'den çok ucuza birkaç tane almıştım :) Şu an aslında bu kadar pahalı olmaması lazım ama işte :(

Orico marka gayet sorunsuz kullanıyorum.
Monitore DisplayPort ile baglaniyorum ancak hoporlor yok. Bleutooth da yok monitorde. Monitor seskablosuz kulakligi nasil kullanirim bu sartlarda? Nasil bir kulaklik secmeliyim? Bluetooth kulaklik alsam baglanabilir miyim? Ses cıkışını DP veya HDMI kullandigim icin illa monitorden mi almam gerekiyor?

Kablosuz kulaklık kullanmak istiyorsanız bluetooth aparat işe yaracaktır ama kablolu kullanmak için çok uygun fiyatlı olanlar ne kadar işe yarar emin değilim ama şu tarz harici DAC cihazları da mevcut.

veya monitörün ses çıkışı varsa DP veya HDMI ile bağlayıp monitöre kulaklık bağlayarak da kullanılabilir diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı