Monster 1650 sistemde Windows durduk yere çöktü

Metromas

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Tulpar T7 V25.1.1
Meslek
Digital Agency
Merhaba.
Şu anda o kadar çok meraklandım ki anlatamam.
Hemen konuya gireyim.

Şimdi Monster PC var. 500GB NVMe2 SSD takılı. GTX1650, güzel makine. Bugün gün boyu kullandım ettim hiçbir sorun yok. Boğmadım da havasını da aldı yani. Sebepsiz yere. Kullandım kullandım yeni kurmuştum bu arada. Güncelleme indirmiş gün sonu ona basıp güncelle ve yeniden başlat dedim ve dediğimle bitti. BIOS'ta takılı kaldı asla açılmadı asla Boot ayarı CSM ayarı falan hikaye.
Hiçbir sebep yokken geberdi gitti daha yeni kurmuştum bundan önce de önemli dosyalarım silinmişti onun siniri de var :d neyse USB flash takıp kuruluma geldim onarım kısmında asla işlem yapmadı. Dosyaları silmeden kurmak istedim bölüm bulamadık falan dedi üzerine kurmadı fark ettim de bölüm sayısı iki parça idi. Daha fazla olması gerekmiyor mu? E durduk yere nasıl uçabildi ki? Baktım olacak gibi değil biçimlendirdim komple ve kurup başlattı takılı kalmadı. Benim asıl korktuğum konu şunlar.

Nasıl olabilir bu? Virüs falan demeyin tertemizdi, güncelle dedim gitti. Bir daha gider korkusuyla neredeyse bilgisayardan soğuyacağım ve iki gündür uyumayıp çalışmıştım. Ahh Adobe programlarını kurmakla kim uğraşır şimdi :d
ben bunun peşini bırakmam. Bu durduk yere nasıl geberip gidebildi anlamıyorum o kadar teknik bilgim olduğu halde. Hadi bunu da geçtim nasıl aniden böyle kritik bir hata olabiliyor yahu önemli dosyalarımız olabilir ne yani? İlkinde aklım çıktı BIOS çöktü diye veya bir parçası gitti diye.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı