Monster A5 v16.5.2 6749 TL

Ben de söyleyeyim bazı kasaları gerçekten kötü. Ama örnek vereyim 3050ti modelli laptobun kasası oldukça yeterli ve güzel.
Tamam işte. Abra serisinin kasası berbat. Sen T7 V25 gibi modellerden bahsediyorsun. O modellere laf atan olmadı zaten. Clevo kasa kadar kötü bir kasa görmemişsindir.

Arkadaşımda var 3050ti lü olanı 80 dereceyi geçmiyor fanlar otodayken. Tabi galiba sizin bilgisayarınız 50 derecede çalışıyor hep.
Bak sizin gibiler bu sıralar çok çoğalmaya başladı. Bugün 3. Karşılaşmam. Yazdığım şeyi okudun mu? Riske atmaya değer mi? 3050 Tİ modeli yerine giderim MSI Bravo 15 gibi modeller alırım en azından ferah ve içim rahat oynarım. "Bilgisayarım 50 derece çalışıyor" gibi bir iddia gelmedi nerenizden uydurdunuz? Bir şey bulamayınca sallayıp duruyorsunuz.

Sağlam model değil. Muhtemelen çoğu Abra gibi bu da soba gibi ısınır. ve ısınacaktır da.
Arkadaşımda var 3050ti'lı olanı oyunda 80 dereceyi geçmiyor fanlar otodayken. Tabi galiba sizin bilgisayarınız 50 derecede çalışıyor hep.
Bunla o bir mi?

Bak sizin gibiler bu sıralar çok çoğalmaya başladı. Bugün 3. Karşılaşmam. Yazdığım şeyi okudun mu? Riske atmaya değer mi? 3050 Tİ modeli yerine giderim MSI Bravo 15 gibi modeller alırım en azından ferah ve içim rahat oynarım. "Bilgisayarım 50 derece çalışıyor" gibi bir iddia gelmedi nerenizden uydurdunuz? Bir şey bulamayınca sallayıp duruyorsunuz.
Arkadaş soğutması çok kötü diyor galiba siz okumuyorsunuz 80 derece diyorum daha ne konuşuyorsunuz üstüne anlayamıyorum. Ayrıca çoğu Msi laptopta menteşe problemi var.

Arkadaşımda var 3050 Ti'lü olanı oyunda 80 dereceyi geçmiyor fanlar otodayken. Tabi galiba sizin bilgisayarınız 50 derecede çalışıyor hep.

Aslında evet. 11300hlı Acer Nitro kendisi 8.3K dır. 23 derce oda sıcaklığında 60 derece geçmez kendisi.

10200H ve 1650 ikilisi zaten kötüyken bir de Abra olması... Bence tercih etmeyin 7kya yakın para veriyorsunuz 300 400 daha koyun farklı bir şey alın.

Geri
Yukarı