Monster A5 v16.5.2 6749 TL

Arkadaş soğutması çok kötü diyor galiba siz okumuyorsunuz 80 derece diyorum daha ne konuşuyorsunuz üstüne anlayamıyorum. Ayrıca çoğu Msi laptopta menteşe problemi var.
Allah'ım sen bana sabır ver. Tamam kardeşim haklısın. Hatta Abra en iyi model! Abra almayanın gözü çıksın o derece! Helal olsun be Abra modeline! Böyle soğutma MSI'da bile görülmedi! Kesinlikle Tulpar V25 gibi modellerin kasalarını MSI üretmiyor.

Böyle bir şey olması için minimum 20klık bir sisteme sahip olmanız gerek yoksa oyunda 40 derece imkansız heleki Forza da 58 derece. Ayrıca karşılaştırdığınız bir masaüstü galiba.

Benim 2.6k ya aldığım APU sistemde öyle :D .

Arkadaş soğutması çok kötü diyor galiba siz okumuyorsunuz 80 derece diyorum daha ne konuşuyorsunuz üstüne anlayamıyorum. Ayrıca çoğu MSI laptopta menteşe problemi var.
Aynen kardeşim forumda her şeyi siz biliyorsunuz biz zaten deliyiz öyle kasa kalitesi falan konuşuyoruz. Abra al geç ya...

Böyle bir şey olması için minimum 20klık bir sisteme sahip olmanız gerek yoksa oyunda 40 derece imkansız heleki Forza da 58 derece. Ayrıca karşılaştırdığınız bir masaüstü galiba.

Orada masaüstü dizüstü diye bir şey yazmıyordu. Masaüstü kullanıyorum. İmkansız falanda değil ben gördüğümü söylüyorum. Ekran kartını üreten firma babamın değil boşa övecek değilim.

Arkadaş soğutması çok kötü diyor galiba siz okumuyorsunuz 80 derece diyorum daha ne konuşuyorsunuz üstüne anlayamıyorum. Ayrıca çoğu MSI laptopta menteşe problemi var.

Bizim milletimizde neden kendi aldığı ürüne *** değdirmeme huyu var. Kabul edin işte kötü.

Dostum sen zaten bana Monster'ın eksilerini sayıp üstüne kanıt olsun diye bir arkadaşı etiketlediğimde markayı boş yere kötülediğimi ve bunun suç olması gerektiğini söylemiştin yanlış hatırlamıyorsam. Bence daha fazla konuşmamalıyız.

Bütçe kişiye göre değişir. Daha iyileri elbet vardır. Gidip bir MSI ASUS vb. almadıktan sonra sıcaklık karşılaştırması yapılmaması taraftarıyım üç aşağı beş yukarı alacağınız sıcaklık bu fiyat aralığında aynıdır.

Bütçe kişiye göre değişir. Daha iyileri elbet vardır. Gidip bir MSI ASUS vb. almadıktan sonra sıcaklık karşılaştırması yapılmaması taraftarıyım üç aşağı beş yukarı alacağınız sıcaklık bu fiyat aralığında aynıdır.

Aslında o fiyat bandında 5. nesil AMD'li HP ve 4. nesil AMD'li Acer Nitro'lar var ve gayet iyi bir soğutma sistemine sahipler.

Geri
Yukarı