Monster a5v18.2 vs Monster t5 v20.3

pofiou

Centipat
Daha fazla  
Selamlar herkese 18-21k arası bütçem var laptop almayı düşünüyorum.İki laptopu da özelleştirip site üzerinden alacağım.Yaptığım özelleştirmeler ilerde eklerim diye tek slot 16 ram ve 512 samsung ssd 6900 hızı olan.Karşıma çıkan fiyatlar şöyle:
A5v18.2 18.300
T5v20.3 21.100
Sizce fiyat farkına değer mi araştırdım çok fazla benzer konular var fakat güncel yorum almak istediğimden açtım.Önerilerinize de açığım.Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim önerin için cidden özellikleri olsun tasarımı olsun çok hoşuma gitti ve sanırım almayı düşünüyorum.Magnezyum kasanın aluminyum kasadan farkı nedir ? Bir de yine site üzerinden özelleştirip mi alayım yoksa ucuz olarak yine attığınız siteden mi?

Teşekkür ederim önerin için cidden özellikleri olsun tasarımı olsun çok hoşuma gitti ve sanırım almayı düşünüyorum. Magnezyum kasanın aluminyum kasadan farkı nedir? Bir de yine site üzerinden özelleştirip mi alayım yoksa ucuz olarak yine attığınız siteden mi?

Buradan al kendi sitesinde daha pahalı satıyor.

Teşekkür ederim önerin için cidden özellikleri olsun tasarımı olsun çok hoşuma gitti ve sanırım almayı düşünüyorum.Magnezyum kasanın aluminyum kasadan farkı nedir ? Bir de yine site üzerinden özelleştirip mi alayım yoksa ucuz olarak yine attığınız siteden mi?
özelleştirmeyi ürünü satın aldıktan sonra mosnter ile iletişime geçerek geri onlara kargoluyorsun onlar istediğin yükseltmeyi takarak geri sana gönderiyorlar. Magnezyum kasa daha az termal olarak daha az iletkendir içindeki karışıma görede alüminyumdan daha sağlamdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı