Monster Tulpar T5 v20.3 alınır mı?

Bütçe
17.500
Hocam kusura bakmayın konuyu da hortlatıyorum ama bu modelde MUX Switch var değil mi? Oyunlardan aldığınız performans nasıl nasıl bir deneyim yaşıyorsunuz? Ben de almayı düşünüyorum da
Hocam daha önceki yazdıklarımda da belirttiğim gibi MUX Switch var.
Oyunlardan aldığım performanslara gelince, hiçbir oyunda hayal kırıklığına uğratmadı beni. Hangi oyunlardan bahsettiğinizi daha net söylerseniz ben de ona göre bir bilgi veririm ama bu oyunda daha fazla FPS almam gerekir diye düşüneceğim bir oyun olmadı şu ana kadar.
500GB hafızalı aldığım için o kadar da fazla oyun yükleyemiyorum zaten. İmkanım olunca arttırmayı düşünüyorum.

@berkaybgk hocam hala memnun musunuz?
T5 v20.3 modelinden. Almayı planlıyorum.
Evet memnunum. Ekranın sol altında çok hafif bir ışık sızması var ve klavyesi daha iyi olabilirdi. Onun dışında fan sesinin çok olması, ısınması ya da pil süresi sizi tatmin etmeyebilir ancak oyuncu laptopu olunca bunlar olmadan olmuyor maalesef. Eksi olarak söyleyebileceğin noktalar sadece bunlar.

Kac derece oluyor ki?
çok hafif bir ışık sızması var
O IPS özelliklerinden olabilir.
IPS Glow falan.
Normal o...
pil süresi sizi tatmin etmeyebilir
Sorun yok.
fan sesinin çok olması
Sorun yok.
klavyesi daha iyi olabilirdi.
Kisisel durum bence gayet iyi.

- Isınması derken ısının klavyenin üstünden hissedilmesini kast etmiştim. 90 dereceler civarında genelde işlemci. Anormal bir sıcaklık değil, kronik bir sıcaklık sıkıntısının da olduğunu sanmıyorum.

- Fan sesi de ofis modunda son derece sessiz. Gerçekten beğendim diyebilirim.

- Klavye tabi ki kişisel ama ben basış hissiyatı ve malzeme kalitesi açısından daha iyi olmasını isterdim.
Kac derece oluyor ki?

O IPS özelliklerinden olabilir.
IPS Glow falan.
Normal o...

Sorun yok.

Sorun yok.

Kisisel durum bence gayet iyi.

Isınması derken ısının klavyenin üstünden hissedilmesini kast etmiştim. 90 dereceler civarında genelde işlemci. Anormal bir sıcaklık değil, kronik bir sıcaklık sıkıntısının da olduğunu sanmıyorum.
90 civari ise fazla anormal değil. Ne de olsa laptop bu.
Bu 90 derece işlemci ağır oyunlarda mı böyle.
Bu arada ısınin hissedilme sebebi aluminyum olmasi.
Fan sesi de ofis modunda son derece sessiz. Gerçekten beğendim diyebilirim.
Bu bana yeter zaten. Ofis sessiz olsun gerisi ucak olsa da raziyim.
Klavye tabi ki kişisel ama ben basış hissiyatı ve malzeme kalitesi açısından daha iyi olmasını isterdim.
Tamamdır. Yani bu laptop klavyesi.

90 civari ise fazla anormal değil. Ne de olsa laptop bu.
Bu 90 derece işlemci ağır oyunlarda mı böyle.
Bu arada ısınin hissedilme sebebi aluminyum olmasi.

Bu bana yeter zaten. Ofis sessiz olsun gerisi ucak olsa da raziyim.

Tamamdır. Yani bu laptop klavyesi.
Biraz garip ama büyük küçük fark etmeksizin her oyunda 90 derece civarında oluyor. Sebebi sanırım işlemciye giden güçte azalma olması, ama ben gözle görülür bir performans kaybı hissetmedim.

Malzeme bilgisi olarak aluminyum deniyor ama bence güçlendirilmiş plastik tarzı bir şey. Klavyenin sağ alt tarafına baskı yapınca hafif de olsa bir esneme oluyor mesela. Yine de ucuz hissettirmiyor, fena değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı