Monster Abra 17.2.3 sıcaklık değerleri

• Konuyu başlatan Tyget
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 635
Yani eh işte, GPU çok sıcak gibi geldi bana. Ben fabrikasyon macunlara güvenmediğim için sürekli olarak yeni laptop aldığım zaman macunu MX-4 ile ya da NT-H1 ile değiştiriyorum. İsterseniz deneyin. Benim Laptop RDR2 Ultra Full HD oynatırken CPU 60, GPU 70 derece.

Modeli ne?

Yani eh işte, GPU çok sıcak gibi geldi bana. Ben fabrikasyon macunlara güvenmediğim için sürekli olarak yeni laptop aldığım zaman macunu Mx-4 ile ya da NT-H1 ile değiştiriyorum. İsterseniz deneyin. Benim Laptop RDR2 Ultra Full HD oynatırken CPU 60, GPU 70 derece.
Laptop markası ne acaba? Sıcaklıklar gayet iyi ama markanın mahareti mi acaba yoksa macunun mu :D.

Laptop markası ne acaba? Sıcaklıklar gayet iyi ama markanın mahareti mi acaba yoksa macunun mu :D.
Alienware M17 R5'ti ancak sattım. Her ne kadar severek kullandığım bir bilgisayar olsa da ağırlığı ve teknoloji piyangosundan bana vuran anakart arızaları bilgisayardan soğuttu.

Elbette olay sadece macun değil, aslında bir çok şey. Doğru bir şekilde uygulanan iyi bir macun ile beraber alüminyum stand üzerinde Alienware'in soğutma imzasına sahip bir bilgisayarın 70 derecelerde çalışması sürpriz değil.

Geri
Yukarı