Monster Abra A5 10.2.2'nin Aşırı Ucuz Olması

Luxanna

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Olumsuz bir durum göremedim. Genelde HDD veya SSD'den sadece birisi takılı oluyordu bu yüzden fiyatlar değişebiliyordu. Kampanya kapsamında sanırım ve özelliklerine göre fiyatı bana da uygun geldi. Mağazayı arayıp detaylı bilgi alın, sonrasında siparişinizi verin. Hayırlı olsun şimdiden iyi günlerde kullanın.

İ7700HQ, 1050Tİ, IPS Ekran bence gayet güzel özellikler. HDD 5400 RPM olması dışında bence bir sıkıntı yok güzel kampanya kullanacaklara hayırlı olsun.

Dostum Laptop'u almaya niyetlendiysen, al bence. Aksi durum bende göremedim arkadaşlar gibi. On numara özellikler var. Pişman olmazsın. Oyunlarda da üzeceğini sanmıyorum. Ve Monster gibi bir markanın böyle handikap'lara girişeceğini sanmıyorum.

10.2.2 yerine 10.2 vardı 4900 tl di bazı değişiklikler yapmışlar göze fazla çarpmıyor ilk bakışta
-Chipset 175 yerine 170
-Sound blaster yerine Realtek
-Kablosuz ağ da değişimler var
(Masraftan kısmak için yapıldı sanırım bunlar başka neler var bilmiyorum gözüme çarpanlar bunlar)
+ Lar Ram 8 yerine 16gb ve 2400 mhz
SSD+Hdd olarak geliyor Göze çarpanlar bunlar

Eklemek isterim ki;

Bende A7 V7.1.1 var, eğer ki harddiskle ilgili düşüncelerin olursa hiç düşünme çünkü 128 MB yeni nesil önbellekli donanımdır kendisi. 5400 RPM olmasına rağmen 130 mb okuma 130 mb yazma hızlarına sahip (2 TB), onun haricinde HM175 chipsetinde biraz problem yaşayabilirsin (Benim Yaşadığım Gibi, Herhangi bir problem kalmadı ama)...

Eklemek isterim ki;

Bende A7 V7.1.1 var, eğer ki harddiskle ilgili düşüncelerin olursa hiç düşünme çünkü 128 MB yeni nesil önbellekli donanımdır kendisi. 5400 RPM olmasına rağmen 130 mb okuma 130 mb yazma hızlarına sahip (2 TB), onun haricinde HM175 chipsetinde biraz problem yaşayabilirsin (Benim Yaşadığım Gibi, Herhangi bir problem kalmadı ama)...
Ne gibi problemler yaşayabilirim hocam bi açıklar mısın

Örneğin ekran kartı sürücüsünü güncellerken mavi ekran hatası gibi, masaüstünde pili bildirim panelini vs. acarken takılmalar gibi.

Bende mavi ekran düzeldi ancak hala takılmalar hafifte olsa hissettiriyor

Örneğin ekran kartı sürücüsünü güncellerken mavi ekran hatası gibi, masaüstünde pili bildirim panelini vs. acarken takılmalar gibi.

Bende mavi ekran düzeldi ancak hala takılmalar hafifte olsa hissettiriyor

Eyvallah anladım. Yalnız benimki chipset 170 onda da yaşar mıyım bu sorunları? Bi de bu 170 ile 175 in arasındaki fark nedir bi bilginiz var mı?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı