Monster Abra A5 12.1.2 Satın Alınır mı?

SirYakup

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Dünya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yaza doğru bu linkteki bilgisayarı almayı düşünüyorum.
Performansını sormuyorum. Az çok YouTube videolarını izledim beni tatmin ediyor. Asıl sorum bazı sitelerde araştırdığımda servis sorunu ve kronik sorunların olduğunu öğrendim. Sizce monster bu konuda nasıldır?
Kronik sorunlarından korkuyorum. 1, en fazla 2 sene gitmesini istiyorum çok beklentim yok.
Sizce nasıldır ?

Kardeşim ben Abra A5.12.1 kullanıyorum. Mis gibi kullanıyorum tek bir sıkıntım bile yok kesinlikle öneririm. Bana her 6 ay da bir laptop bakımı Monster tarafından ücretsiz sana da ücretsiz yaparlar muhtemelen. Ama sana şöyle bir önerim var bence öyle yapmalısın. Monster'ın sayfasında herhangi bir laptop sayfasına girdiğinde "Özelleştir"diye bir button var görmüşsündür. Oraya gir donanımdan anlıyorsan kurcala anlamıyorsan anlayan biriyle donanımını güçlendir. Gidip sırf klavyesi ışıklı diye fazladan bir ton para verme. Al benim gibi beyaz aydınlatmalı klavye. Işıklı klavyeye vereceğin paraya hem kendine bir SSD, hem fazladan Ram döşersin. Bende 258 GB SSD, 16 GB Ram var. Özelleştirden sende bir iki ayar çekip fiyat bakabilirsin. Ama tabii ki yine de sen bilirsin.

Çok teşekkürler. Orayı bayağı kurcaladım ama klavye aklıma gelmedi. Işıklı klavye delisi değilim. Tavsiyen için çok teşekkürler.

Al benim gibi beyaz aydınlatmalı klavye

Az önce baktım, fakat klavye konusunda 3 tane seçenek var. Renkli klavyeyi nasıl kaldırabilirim ?

Sadece bu seçenekler var.

RGB Tam Renk Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q)
RGB Tam Renk Aydınlatmalı Klavye (English Q) [Ekle 149,00 TL]
RGB Tam Renk Aydınlatmalı Klavye (Arabic Q) [Ekle 149,00 TL]

Çok teşekkürler. Orayı bayağı kurcaladım ama klavye aklıma gelmedi. Işıklı klavye delisi değilim. Tavsiyen için çok teşekkürler.
Ne demek :). Dediğim gibi bulduğun laptop çok iyi fiyatı da harika. Gözünde büyültme ama tavsiyem üstüne 3-5 daha koy donanımı yükselt. Ayıptır söylemesi ben 4.000'a ayarladım. Şu an Batman Arkham Knight, Grand Theft Auto 5, Skyrim, FIFA 18 gibi oyunları yüksek ayarda oynuyorum hem de pek 65-70 FPS'in altına düşmüyorum. Benim kadar yükseltmezsin zaten istersen donanımı. Bir de bu ücretsiz bakım işini de bir soruştur derim.

Yani fiyat konusunda çok fazla artırma şansım yok gibi. Dediğim gibi yazın alacağım bütçe her an yükselebilir. Mutlaka SSD ve ekstra 8GB Ram almak istiyorum. Değerli yorumun için tekrardan teşekkürler. :)

Monstere 16gb ram gereksiz. Şuanlık bir kaç oyun haricinde. A5 9.3 kullanıyorum 1050 ti i5 7300 işlemci var. 1050 ekran kartı kullanan bir sisteme 16 gb ram gereksiz bence ram yerine 1050 ti olan bir sisteme zorlamanızı tavsiye ederim.

Bence de alınır bu fiyata. Monster ömür boyu bakım ücreti almıyor bilginiz olsun. Garanti dışı laptopumu göndermiştim bakım için kargo da dahil ücret kendileri ödemiş oldular. Ve gayet özenliydi servisleri. Bu dediğim olay üç ay önceydi tabi şu an o laptop ben de değil. Yeni alacağım da galiba bu serisi olacak başka birşey denk gelmezse.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı