MONSTER ABRA A5 - CS 1.6 kasma sorunu

Cuore1337

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sorun nedir çözemedim. Son çare buraya gelmek oldu. CS:GO'da 180-200 fps ile oynuyorum. CS 1.6 iste oynanmıyor.

• RAM 8 GB
  • i7-4710MQ 2.50GHz
  • 64bit
  • 1 TB HDD
  • 2 gb Nvidia Geforce GTX860M 128bit

CS 1.6'da 800x600 çözünürlükte oynuyorum normalde. 1024 ve altı çözünürlük ile girdigimde sürekli devam eden bir kasıntı var oyunda. 1024x768 ayarlarda girdiğimda kasıntı olmuyor fakat bu sefer fps düşmesi yaşıyorum çarpışma anında veya sg atılınca.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun Nvidia kart ile çalıştırıldığından emin olun. Bazen Optimus teknolojisi düzgün çalışmıyor ve oyunu Intel Graphics ile çalıştırmayı deniyor. Gerçi Intel Graphics'in de C-S 1.6'yı rahatça çalıştırması lazım ama siz yine de bir deneyin.

Steam ile oynuyorum. Nvidia kart ile nasıl çalıştıracağız? Peki ne yapmam geerekiyor Recep abi?

Az önce 640x480 çözünürlükte oyuna girdim mesela. FPS sabit 100 ama oyunda kasıntı var. Oyunu uzun süreden beri oynuyorum ve bu kasıntı anlaşılıyor.

Konuyu inceledim Recep abi. Aynı şeyi yapmaya çalıştığımda yani hl.exe yi tam seçiyorum aşağıdan ayarı seçicem senin yaptığın gibi otomatikman "Cabal 2 (berkelium.exe)" diye bir şeyi seçiyor.
Altındaki sadece bu bilgisayarda bulunan programları göster kutucuğu seçili. Cabal 2 ne alaka anlayamadım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı