Çözüldü Monster Abra A5 v 19.2.4 BIOS güncellemesi kontrol etme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Şuan işten çıkıyorum. Eve varmam iftar vaktini bulur. İftardan sonra yardımcı olmaya çalışacağım.

Araştırmalarım sonucu Monster Notebook sitesine üye olup BIOS Update etmek için gereken dosyaları destek/mesaj vb bölümünden istiyormuşsunuz. Ve o şekilde güncelleyebiliyormuşsunuz. Bende Monster kullanıcısıyım ve bende güncelleme yapacağım siteden isteyip bir rehber oluştururum.
Çalıştır'ı açmak için Win+R tuşlarına basın. Çıkan kutucuğa msinfo32 yazın, enter basın. Ekranda bios sürümünü görebilirsiniz.

Monster sitesinden BIOS sürümünü öğrenerek bilgisayarınızdakiyle karşılaştırıp kontrol edebilirsiniz.

Çalıştır'ı açmak için Win+R tuşlarına basın. Çıkan kutucuğa msinfo32 yazın, enter basın. Ekranda BIOS sürümünü görebilirsiniz.

Monster sitesinden BIOS sürümünü öğrenerek bilgisayarınızdakiyle karşılaştırıp kontrol edebilirsiniz.

Monster sitesinde bu model için BIOS ile ilgili bir bölüm bulamadım.

Şuan işten çıkıyorum. Eve varmam iftar vaktini bulur. İftardan sonra yardımcı olmaya çalışacağım.

Araştırmalarım sonucu Monster Notebook sitesine üye olup BIOS Update etmek için gereken dosyaları destek/mesaj vb bölümünden istiyormuşsunuz. Ve o şekilde güncelleyebiliyormuşsunuz. Bende Monster kullanıcısıyım ve bende güncelleme yapacağım siteden isteyip bir rehber oluştururum.

Son düzenleme:
Çözüm

Çok iyi olur hocam bilgilendirirseniz sevinirim

Çok iyi olur hocam bilgilendirirseniz sevinirim
Siz kayıt olup BIOS için dosyaları isteyin. Sizinkini güncelleyelim ardından bu konuyu rapor ederek rehber de oluşturabiliriz. Sorun değil. BIOS dosyaları geldiğinde lütfen buraya yazmayı unutmayınız.İyi sosyaller.

Siz kayıt olup BIOS için dosyaları isteyin. Sizinkini güncelleyelim ardından bu konuyu rapor ederek rehber de oluşturabiliriz. Sorun değil. BIOS dosyaları geldiğinde lütfen buraya yazmayı unutmayınız. İyi Sosyaller.

Hocam ben kendim güncellemeyeceğim. Eğer BIOS güncellemesi varsa kargoyla teknik servise gönderip hem BIOS'u güncelleyip hem de bakımını yaptıracaktım.

Siz kayıt olup BIOS için dosyaları isteyin. Sizinkini güncelleyelim ardından bu konuyu rapor ederek rehber de oluşturabiliriz. Sorun değil. BIOS dosyaları geldiğinde lütfen buraya yazmayı unutmayınız.İyi sosyaller.
Hocam [email protected] e posta adresinden talebinizi oluşturabilirsiniz üye olmaya gerek yokmuş.
Bende güncelleme olup olmadığını soracağım

Son düzenleme:
Hocam ben kendim güncellemeyeceğim. Eğer BIOS güncellemesi varsa kargoyla teknik servise gönderip hem BIOS'u güncelleyip hem de bakımını yaptıracaktım.
Anladım,o zaman üstteki mesajımı çözüm olarak rapor ederseniz çok sevinirim. İyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı