Monster ABRA A5 V1.1 15.6" hakkında görüşleriniz

ofyale

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bu konu benzeri konular defalarca açılmasına rağmen genelde her forumda ya marka fanlığı yapılıyor yada ciddi anlamda tatmin edici cevaplar verilmiyor.

Dokunarak, incelenerek alınmayan her üründe bu tür ikilem ve tereddütlerin oluşması bence normal bi durum.

Recep Abi'nin de belirttiği ucuz etin yahnisi olayı benim aklımı Monster'den çelmiş durumda:(

Benim araştırdığım kadarıyla kalıplaşmış olarak tek şikayet edilen nokta teslimat süresi , ki ön sipariş sisteminin kaldırılmasıyla artık böyle bi sorunun olmadığı söyleniyor.

Markanın pozitif yönlerinin ise müşteri memnuniyeti ve ürünlerin performansı olduğu söyleniyor.

Ayrıca Sager marka notebooklarla benzerlik görülüyor.
Sager marka notebookların kalite durumu nasıldır ve Monsterin bu kaliteye paralel bir kalitesi var mıdır ?

Ve tabii ki bu sorulmazsa olmaz: :) F/P ürünü olmaları açısından Monster-MSI kıyaslamasında siz tercihinizi hangi yönde yapardınız, neden ? (Teslimat şikayeti hariç :D)

Düşüncelerinizi alırsam ben ve bu konuda aklında soru işareti olan diğer arkadaşlar için yararlı olacağını düşünüyorum teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
2 laptop arasından Monster markasından dolayı iyi. Teknik özellikler birebir aynı. Sager markayı hiç duymadım. Kullanıcı mısınız derken?

2 laptop arasından Monster markasından dolayı iyi. Teknik özellikler birebir aynı. Sager markayı hiç duymadım. Kullanıcı mısınız derken?

Ben Sager-Monster ikileminde kalmadım Sager'in Türkiyede satışı yok zaten sadece kıyaslama açısından yazdım ikilemde kalınan nokta MSI-Monster.

Monster kullanıcısı olarak mı tavsiye ediyorsunuz demek istedim.
Teşekkürler.

Monster kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım var. Bence iyi. Önemli olan MSI-Monster karşılaştırılması değil. Teknik özelliklerin karşılaştırılması. Hangi MSI modelini ve Monster modelini almak istiyorsun? Ona göre söylerim.

Monster kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım var. Bence iyi. Önemli olan MSI-Monster karşılaştırılması değil. Teknik özelliklerin karşılaştırılması. Hangi MSI modelini ve Monster modelini almak istiyorsun? Ona göre söylerim.

Monster olarak : MONSTER® ABRA A7 V1.1 17.3" - MONSTER NOTEBOOK > ABRA bunu alıp +120 Gb ssd ile özelleştirmeyi: 3.288,40 TL

MSI olarak : MSI NB GE70 2PC-085XTR Apache Notebook , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyatı bunu almayı düşünüyorum: 3,424.76 TL

Son düzenleme:
Ekran kartı ve işlemci farkı var. MSI işlemci bakımından iyi. MQ-HQ farkı. Monster ekran kartı bakımından iyi. 850-860 farkı. Monster daha fazla fps verebilir ama MSI kaliteli. Ben olsam MSI alırdım. Size göre hangisi daha önemliyse onu alın.

Ekran kartı ve işlemci farkı var. MSI işlemci bakımından iyi. MQ-HQ farkı. Monster ekran kartı bakımından iyi. 850-860 farkı. Monster daha fazla fps verebilir ama MSI kaliteli. Ben olsam MSI alırdım. Size göre hangisi daha önemliyse onu alın.

Fiziksel ve donanımsal dayanıklılık açısından bilginiz var mı ? Mesela max 5 sene götürmesi açısından ? Monster kasaları görüntü itibariyle bana daha dayanıklı geliyor ama sizin yorumunuz nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı