Monster Abra A5 v1.1

Aynı modeli yılbaşına doğru bende almayı istiyorum. Tahmini geliş süresi 30 Kasım yazıyor.monsterın ürün teslimat konusunda sıkıntıları var fakat şuanki durum ne bilemem. Ben kadiköydeki mağazasindan elden alıcam. PC ekran kartı olsun işlemci olsun güzel bir bilgisayar 8GB RAM hayli hayli yeter ama ileride bu RAM az gelebilirarttırmak gerekebilir. Kullanicıların ve monsterin incelemelerine göre v1.1 modelinin kasası biraz kaba sesi v.2.1 e göre düşük seviyede ama ısınma konusunda v1.1 daha iyi gibi.
Tercih sizin.

Son düzenleyen: Moderatör:
v1.1 tavsiye etmem clevo kasa elini koyduğun yerlerde uzun kullanım sonrası yıpranma ve soyulma olacaktır. İlla monster alıcam diyosan msi barebone kasa olan v2.1'i veya v3.1'i tavsiye ederim.

Monster' guvenemiyorum biraz ismini daha yeni duydum biraz kararsızım doğrusu hem oyun oynayabilecegim hem de siradan işlerimi gormesini istiyorum sizin PC tavsiyelerini nelerdir?
Bir de şu var laptop mu onerirsiniz yoksa masaüstü mu?Neden?

çok gezen aktif biriysen her yerde oyun oynarım veya üniversiteye gidicem diyorsan dizüstüne yönel. ancak evdeysen elbette masaüstü tavsiye ederim. Monstera güvenmiyorum diyip monster marka bi laptobun başlığında konu açmanda ayrı bi ironi :) MSİ veya asusa yönel. Asusta tavsiye edebileceğim şuan türkiyede fiyat/performans ürünü olarak kaliteyide göz önüne alırsak bu ürün tavsiye edilecek ürün :
http://www.istanbulbilisim.com.tr/asus-gl551jm-dh71-notebook-fiyati,139027.html#TabPanelStart

Geri
Yukarı