Monster ABRA A5 V1.1 15.6" hakkında görüşleriniz

Bildiğim kadarıyla Monster, MSI kasalarını kullanıyor. Bir sitede satılıyordu (Resmi bir site) şu an hatırlamıyorum. Yani kasa konusunda pek bir fark olduğunu düşünmüyorum tabi alüminyum kasalar hariç. Ben olsam bu modelini alırdım 15.6" olmasına rağmen MONSTER ABRA A5 V2.1 15.6" Öğrenci İndirimi KDV Dahil 2.599 TL | Technopat Sosyal Abra A5 V 2.1'in klavyesi mavi ışıklı olsada MSI GE70 klavyesi SteelSeries olduğu için bölge bölge renk veriliyor fakat Monsterde bu özellik yok. Benim attığım Monster laptop ekran kartı olarak GTX860M kullanıyor fakat MSI GTX850M kullanmış. Ayrıca şuan Monster daha ucuz. İkilemde kalmış olsaydım ekran kartı ve fiyat bakımında Monster derdim. Bütçe sorunum olmasaydı farklı bir model MSI laptop bakardım.

MSI Notebook Website Sanırım bu siteyi kastettiniz :)

Takoz gibi Monster kasalarını kabullenmişken görsellik benim için hiç önemli değil :) Klavye ışığı tabi olmalı ama öyle aşırı süslü olmasada olur tek renk olsun ne olacak :)

3400 lira kadar bütçem var (Toplama önermeyin lütfen) ve herkes gibi bu bütçeyle alınabilecek max özelliklere sahip notebooku almak istiyorum o yüzden tercihim 17.3 lük ekranlardan ve ssdli modellerden yana olacaktır.

Aynı konuyu birçok foruma açtım ve yakın cevaplar aldım kesin olarak bir marka belirtenler bunun açıklaması olarak ya ''MSI Kalitesi'' Yada ''Monster performansı'' gibi savunmalarda bulundular bende buradan ikisininde hemen hemen aynı kalitede olduğu kanısına vardım bilmem yanılıyormuyum.

Sanırım birazda şansa bağlı olarak bir tercih yapacağım teşekkürler tekrardan :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı