MONSTER ABRA A5 V1.1 nasıldır?

GodGame

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar hepinize iyi akşamlar diliyorum ve soruma geçmek istiyorum.
Aklımda bir Gamer Laptop almak var, fakat hangi marka, model alacağım hakkında hiçbir fikrim yok açıkcası..
Monster Abra A5 v1.1 al diyen var, msi Ge60 Apache al diyen arkadaşlarımda var, msi Gt70 al diyen arkadaşlarımda var fakat Gt70'in fiyatı biraz uçuk. Ben Monster Abra A5 v1.1 hakkında fikirlerinizi merak ediyorum. Yani bu laptop, şu an piyasada ki oyunları oynatır mı ve ultra ayarlarda oynayabilir miyim öncelikle bunları merak ediyorum ve diğer merak konusu da GTA V ' i High ayarında oynatabilecek kapasitede bir makine mi? Kullananlar veya hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlarım varsa rica ediyorum altına yorum olarak göndersinler.
Tekrardan hepinize iyi akşamlar diliyorum, sağlıcakla kalın. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende msi ge60 vardi. 2012 de almııştım. Pcde herhangibi bir kasma olmuyordu. Ama babam pcyi kirmis bana kardesimin kirdigini söylediler. Ama msi ge60vardi işte 8gb ram 1600mhz nvida geforce gtx 660m i7 vardi. Modelini bilmiyorum ama orta model bir iislemciydi. 2.4 ghz turbo 3.4 gta4 hightda kasmiyodu hic.

Evet dostum bende düşündüm msi Ge60 Apache serisini. Ama oyundaki grafik ayarlarında ''High ayarına çektiğimde problem yaşamamdan korkuyorum, bir arkadaşım da Monster Abra A5 v1.1. al dedi kafam acaip karışık bu konuda :) Teşekkür ederim aydınlattığın için :)

Abra A5 v1.1 kullanıyorum alalı 3-4 ay oldu hiç bir sıkıntı çıkarmadı. Oyun performansı tatmin edici düzeyde. Şuana kadar oynadığım hiçbir oyunda sıkıntı çıkarmadı. Benim sistemimde ssd de yok fakat yine de oldukça hızlı. Soğutma olarak da başarılı. Oyun oynarken sıcaklık hiç hissedilmiyor GTA:V için de daha çıkmadığı için birşey diyemeyeceğim ama highta açacağını düşünüyorum.

Burak Uçar kardeşim inan çok teşekkür ederim aydınlatıığın için bi arkadaşım bana şiddetle tavsiye etti. Hangi oyunları oynuyorsun ve grafik olarak hangi ayarda ?
Nirvana, kardeşim şu an bende zaten Tulpar T5 v.4.1. inceliyordum 3.559 TL'ye buldum ona bakıyordum.

Monster'in teknik serviside güzelmiş marka olarak pişman etmez o ürün olarak bi sıkıntı yaşamamışlar. Bence msi alma monster daha iyi bir marka

Herşey ekran kartı değil tasarım ve mühendisliği de çok önemli. Bu konuda msi öne çıkıyor monster kullanmadım yorum yapamam, özellikle uzun yıllar memnun kalmak için malzeme önemli, şunu unutma kullanacak olan sensin. Keyif almayacagin birşeyi başkaları diyor diye alma msi veya monster hangisi seni mutlu edecekse onu al.

@GodGame oynadığım oyunlar şunlar;
Euro Truck Simulator 2 (Ayarlar ultrada)
Battlefield : Bad Company 2 (Ayarlar ultrada)
GTA: IV (High-Ultra karışık)
Left 4 Dead 2 (Ayarlar ultrada)
CS:GO (Ayarlar ultrada)
CoD : MW2 (Ayarlar ultrada)
Assassin's Creed - Black Flag (Ayarlar highta)
CoD : Ghosts (Ayarlar highta)
Far Cry 4 (Ayarlar highta)
GRID 2 ( Ayarlar ultrada)
Metro Last Light (Ayarlar ultrada, anti aliasing kapalı)
Sniper Elite 3 (Ayarlar high-ultra karışık)

Nirvana, msi düşünüyordum fakat bir kaç arkadaşım ve bu forumda bir kaç kişi de monster tavsiye etti, en azından türkiyede bi teknik servisleri var ve dediğin gibi hiçbir sıkıntısı olmuyormuş. Fikirlerim yavaş yavaş Monster'e dönmeye başladı zaten :)
Metatron, kardeşim zaten benim bu laptoplardan istediğim şey, çıkabilecek oyunları High veya ultra ayarlarda çekmek. Yakında Youtube kanalı düşünüyorum o yüzden ayarların High ya da Ultra olması gerekiyor, teşekkür ederim yorumun için :)
Burak Uçar, kardeşim teşekkür ederim yanlış bilmiyorsam Abra A5'de ssd yok galiba, ssd olmaması yazdığına göre oyunlarda pek sıkıntı çıkarmıyor herhalde ? Dediğin oyunların grafikleri çok iyi

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı