Monster Abra A5 V1.1 nasıldır?

İhtiyacınızı karşılayacaktır.
Özelliklerine göre fiyatının uygun olmasının sebebi galiba Windows işletim sisteminin kurulu olmaması, orijinal Windows istiyorsanız buna da dikkat edin derim.

Linux olarak sipariş verip kendim sahte W8 işletim sistemi kursam bana herhangi bir yerde sıkıntı çıkarır mı?

Biliyorsunuz ki yayın yaparken açtığımız programlar oyun içi fps'e etkide bulunuyor. Bu notebook ile CS:GO ve LoL'de yayın yaparken ortalama kaç fps alacağım aklımda kalan soru işaretlerinden bir tanesi. Notebook ne kadar iyi olsa da aklımda böyle soru işareti kaldı.

Biliyorsunuz ki yayın yaparken açtığımız programlar oyun içi fps'e etkide bulunuyor. Bu notebook ile CS:GO ve LoL'de yayın yaparken ortalama kaç fps alacağım aklımda kalan soru işaretlerinden bir tanesi. Notebook ne kadar iyi olsa da aklımda böyle soru işareti kaldı.

Lol ve CS Aşırı performans isteyen oyunlar değil. Dediğiniz şekilde kaç fps alır bilemiyorum ama aşırı bir düşüş olacağını sanmam.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı