Monster Abra A5 V12.1 Twitch Yayınında Takılmalar

V-Sync aç. Eğer ucundan az da olsa düzelme olursa, işlemci yetersiz demektir. İlla drop olması gerekmiyor.

Mesela raft açınca da böyle 80 fps görüyorum fakat mouse kasıyor fps düşmediği halde.
V-Sync aç. Eğer ucundan az da olsa düzelme olursa, işlemci yetersiz demektir. İlla drop olması gerekmiyor.

V-Sync açtığımda normalde bile daha kötü oluyor, yayını düşünemiyorum.
Bana RAM yetersizliğinden kaynaklı gibi geldi. Yayın dışı aynı oyunlarda takılma oluyor mu? Takılma olurken MSI Afterburner ile oyun içi değerleri gönderin.
Hocam değerleri attım bakabildiniz mi?
Son olarak baya bir ayar değiştirerek denedim. Raft'da 80-90 fps alıyorum ama bende hafif yayında ise baya takılmalar oluyor. OBS de drop gözükmüyor sebebini hala anlamadım.

FPS yüksek iken sanki ping varmış gibi bende hafif yayında ise baya takılma oluyor. Her oyunda olmuyor. Euro Truck Similator denedim onda sağlam oldu ama PUBG ve Raft da FPS yüksek olduğu halde istediğim sonucu alamadım.

Dosya Ekleri

• raft.jpg
    raft.jpg
    238,3 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:
Büyük ihtimal işlemcin yetersiz kalıyor ve gpu' da o yüzde kullanımı yüzde 99 değilde daha da düşüklerde darboğaz oluyor sanırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı