Monster Abra A5 v13.1 alınır mı?

Güzel bilgisayar öneririm. Bütçenin biraz altında Casper Nirvana C900.7700-8TGOX bunu alabilirsin. Aynı zamanda excalibur serisinede bakabilirsiniz.

Hocam yakın zamanda laptop alan 'ben'den sana tavsiye eğer ki param var performansın yanında kalite de olsun dersen MSİ al. Eğer ben öğrenciyim abi en fazla performans olsun dersen,ve kalite de çok önemli değilse senin için 13.1 gayet güzel bir model. Aslında a5 v13 serisi çok hoşuma gidiyordu. Ama ben biraz da kaliteye önem veriyorum. 1050ti ve ssd yerine 1050 ve hdd aldım ama MSİ aldım. Memnunum ama MSİ almasaydım mutlaka MONSTER alırdım.

Hocam yakın zamanda laptop alan 'ben'den sana tavsiye eğer ki param var performansın yanında kalite de olsun dersen MSİ al. Eğer ben öğrenciyim abi en fazla performans olsun dersen,ve kalite de çok önemli değilse senin için 13.1 gayet güzel bir model. Aslında a5 v13 serisi çok hoşuma gidiyordu. Ama ben biraz da kaliteye önem veriyorum. 1050ti ve ssd yerine 1050 ve hdd aldım ama MSİ aldım. Memnunum ama MSİ almasaydım mutlaka MONSTER alırdım.
bilgisayarınızı ne kadara aldınız hocam
4200 tl civarlarına düşermi acaba

Hocam ben 4200'e aldım. Aldıktan 16 saat sonra 4800 oldu şuan ise güncel kur ve biten kampanyaları da sayarsan 6000 lira olmasına az kalmıştır. En son 5600 civarlarında dolaşıyordu. Ayrıca ben hepsiburada üzerinden aldım size de tavsiyem mobil cihazınıza alışveriş sitelerinin uygulamalarını indirin sürekli bildirim geliyor indirimler hakkında. Ben de %25 indirimi+ kdv bizden indirimi kampanyası çakışınca bildirim geldi. Msi laptoplarda büyük kampanya diye şans eseri yakaladım.

tam olarak ne zaman aldınız
20 gün sonra param 4200 olacak ve indirim olmasını bekleyeceğim mobil uygulama tavsiyesi için teşekkür ederim

07.06.2018 tarihinde.
1531497130583.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı