Monster Abra A5 V13.3 Alınır mı?

Dostum ben monster kullanıcısıyım nereden çıkardın kullanmadığımı aynı model olmayabilir ama monster teknik servisine çok kez gitmiş biri olarak söylüyorum gidenlerin çoğu pişman ben de dahil. Ayrıca sen daha 2 aydır kullanıyosun ben 4 yıldır kullanıyorum biraz zaman geçsin tekrar görüşelim :)

4 yıl çok uzun bir zaman eski ürünlerin sorunlu olması normal değil mi her firma hatalarını düzeltir belki de kronik sorunlu ürüne denk gelmişsinizdir. Kim bilir belki benimki de bozulur belli olmaz. Şans işte...

Umarım sorun yaşamazsın kardeşim hayırlı olsun bilgisayarın. Eski ürünlerin sorunlu olması neden normal olsun onu anlayamadım? Ben teknik servisten sana bir örnek vereyim bilgisayarımda tetikleme sorunu çıktı önce anakart arızalı dediler sonra bios yüklediler tetikleme sorun düzeldi. Sonra da ekran kartınız arızalı dediler ne hikmetse? Bilgisayara bios yüklenmeden önce arızalı değildi bios yüklenince mi arızalandı? Sırf 3000 lira gtx970 satmaya çalışıyolar başka bir şey değil dışarda gtx980 2400tl iken. Teknik servis tam bir fiyasko dostum umarım onların eline düşmezsin. Saygılarımla.

Normal derken demek istediğim eski seride çıkan problemlerin yeni seride giderilmesi lazım demek istedim.
Sanırım giderememişler çünkü teknik servise gittiğimde en son versiyon bilgisayarları ve sahiplerinin isyanlarına bizzat şahit oluyorum her gittiğimde. Dediğim gibi biraz daha zaman geçsin teknik servise yolun düşsün o zaman haklı olduğumu anlıycaksın ve verdiğin her bir kuruşa yazık ettiğini anlıycaksın. Umarım olmaz ama olacak malesef.

Sanırım giderememişler çünkü teknik servise gittiğimde en son versiyon bilgisayarları ve sahiplerinin isyanlarına bizzat şahit oluyorum her gittiğimde. Dediğim gibi biraz daha zaman geçsin teknik servise yolun düşsün o zaman haklı olduğumu anlıycaksın ve verdiğin her bir kuruşa yazık ettiğini anlıycaksın. Umarım olmaz ama olacak malesef.
Geçmişte olan hatalar gelecekte surekli ileri sürülecekse kullandığımız çoğu marka iyi değil. Monster aldığı parayi bence sonuna kadar hak ediyor.
Ek:Teknik serviste işini halleden zaten isyan etmez yani her giden isyan etmiyor bunu eklemek isterim.

Geçmişte olan hatalar gelecekte surekli ileri sürülecekse kullandığımız çoğu marka iyi değil. Monster aldığı parayi bence sonuna kadar hak ediyor.
Ek:Teknik serviste işini halleden zaten isyan etmez yani her giden isyan etmiyor bunu eklemek isterim.
Arkadaş geçmişteki sorunlardan ders çıkarıp düzeltmekten bahsetti ona cevaben yazdım. Monster aldığı parayı sence hakediyor bence kesinlikle haketmiyor.
Ek: Teknik serviste işini halleden zaten isyan etmez kadar saçma bir cümle duymadım hayatımda, teknik servise girip ben mi tamir edeceğim yaşın küçük galiba ufaklık :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Şubat'ta aldım cihazı daha 1 kere temizletmedim. Çoğu oyun korsan win10 etkinleştirilmedi PC toz içinde arada dışını siliyorum ama içi toz dolmuştur fanlar hızlı. Disk virüs dolu 5-6 sn de açılıyordu şimdi 10 sn de felan açılıyor sıcaklık konusunda 75'i geçmedi. Soğutucuyu açarsam 65-70 (y)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı