Monster Abra A5 V13.4 PUBG Performansı

League of Legends ve PUBG yükledim sadece, LoL'de ise durum yine garip. Arkadaşımda GTX1050 ve 7300HQ'lu bir model var, ona rağmen her ayarda benden yüksek fps alıyor. Bense hangi ayarda oynarsam oynayayım, fps'im sürekli aynı aralıkta değişiyor, savaşlarda 100'ün altına düşüyor. Oyunumu etkilemiyor belki ama canımı sıkıyor bu durum.2-3 oyun daha yükleyip deneyeceğim.

Dostum bende de v12.1 var, oyunun en düşük ayarında bile grafikler baya yüksek, yani düşük diye düşük olacağını zannetme. Oyunun kendi grafikleri yüksek. Oyunun o çözünürlüğünü 1600x900 yapmalısın. Anlık takılmalar baya bir geçiyor. Ama 1080p'de oynamak istiyosan anlık takılmalar biraz daha oluyor. Lol'de o FPS leri alman normal çünkü oyun ekran kartının %30 civarını kullanıyor, sistemi zorlamıyor. Çünkü oyun eski.

Her driver güncel şuan, Windows da güncel. Bugün yüksek ayarda LoL'de 60-70 fpsleri gördüm, böyle bir sistem nasıl bu kadar düşük fps veriyor aklım almıyor gerçekten.

İyi akşamlar aynı model notebook bende de var ben ekstra olarak 8 gb ram ve hdd takdırdım sadece. Aynı sorunu ben de yaşıyordum internetten win 10 pro Haziran sürümünü iso olarak indirip tekrar format attım, driverlerı kendi usbsi üzerinden kurdum, updateleri tamamladım, geforce experience silip kendi sitesinden tekrar yükledim sonra grafik ayarlarını yaptım düzeldi

İyi akşamlar aynı model notebook bende de var ben ekstra olarak 8 gb ram ve hdd takdırdım sadece. Aynı sorunu ben de yaşıyordum internetten win 10 pro Haziran sürümünü iso olarak indirip tekrar format attım, driverlerı kendi usbsi üzerinden kurdum, updateleri tamamladım, geforce experience silip kendi sitesinden tekrar yükledim sonra grafik ayarlarını yaptım düzeldi
Hocam acaba nereden indirdiğinizi sorabilir miyim ? Haziran 2018 sürümünü mü kastediyorsunuz ? Hemen indirip ben de denemek istiyorum çünkü..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı