Çözüldü Monster Abra A5 v15.5 HDD Boyutu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

folzark

Hectopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Monster Abra A5 v15.5 bilgisayarıma 1TB boyutunda bir HDD takmak istiyorum. Boyutunun kaç olması hakkında bir bilgim yok. Boyutu kaç olmalı ve hangi marka modeli önerirsiniz?
Elimde şöyle bir HDD var eğer uyarsa bunu kullanmayı düşünüyorum.
Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm
Merhaba, Monster Abra A5 v15.5 bilgisayarıma 1TB boyutunda bir HDD takmak istiyorum. Boyutunun kaç olması hakkında bir bilgim yok. Boyutu kaç olmalı ve hangi marka modeli önerirsiniz?

2,5 inç olmalı.
Linkteki HDD masaüstü için, laptop SATA yuvaları 2,5 inç olur genelde.

Aynı model laptopu kullanıyorum ve Monster teknik serviste 2,5 inç 1TB HDD taktırdım çünkü başka 7200RPM 2,5 inç HDD bulamadım.

2,5 inç olmalı.
Linkteki HDD masaüstü için, laptop SATA yuvaları 2,5 inç olur genelde.

Aynı model laptopu kullanıyorum ve Monster teknik serviste 2,5 inç 1TB HDD taktırdım çünkü başka 7200RPM 2,5 inç HDD bulamadım.

Çözüm
2, 5 inç olmalı.
Linkteki HDD masaüstü için, laptop SATA yuvaları 2, 5 inç olur genelde.

Aynen ı model laptopu kullanıyorum ve Monster teknik serviste 2, 5 inç 1TB HDD taktırdım çünkü başka 7200RPM 2, 5 inç HDD bulamadım.

Evet ben de araştırdım fakat bulamadım, dediğiniz yapacak gibiyim acaba fiyatı ne kadardı?

Yeni konular

Geri
Yukarı