Monster Abra A5 V15.7.4 vs MSI GF63 Thin 9SCSR-1053XTR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradan karşılaştırmasını izleyebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aynı adamın yaptığı başka bir video...

Son düzenleme:
Ne alakası var sadece doğruları söylüyorum.

Tamam. Sen en tepeye bağlısın. Diyoruz o kadar; Monster ve Casper dandik. Zaten Clevo ürün üretiyor sonra Monster logosu basılıyor.
Benim yoksa ne zorum olsun markayla yahu.
buradan karşılaştırmasını izleyebilirsin.

Aynı adamın yaptığı başka bir video...

Hakaret cezası almak istemiyorum ama sizde şunu anlayın. Monster kalitesiz. Bu forumda aklı başında herkes bunu söyler. Sanki keyfimizden önermiyoruz.
Hangi abin bu fikri söyledi?
@Samotne Ciasteczka.

MSI daha iyi. Monster bu bütçede önerilmez.

Son düzenleme:
Tamam. Sen en tepeye bağlısın. Diyoruz o kadar; Monster ve Casper dandik. Zaten clevo ürün üretiyor sonra Monster logosu basılıyor.
Benim yoksa ne zorum olsun markayla yahu.

Hakaret cezası almak istemiyorum ama sizde şunu anlayın. Monster kalitesiz. Bu forumda aklı başında herkes bunu söyler. Sanki keyfimizden önermiyoruz.
Hangi abin bu fikri söyledi?
@Samotne Ciasteczka.

MSI daha iyi. Monster bu bütçede önerilmez.

Peki sebebini söyler misin marka olsun diye MSI seçiyorsun. Neymiş efendim bu bütçede Monster önerilmezmiş sen laptopcu musun? Neye dayanarak söylüyorsun bunları? Ve önermeyenler kim?

@Samotne Ciasteczka sen anlatsana telefondayım ve zorlanıyorum.
@Denji.
@Setsuna Yuki.
Dedikleriniz şeyler hep aynı. Kötü kasa, ısınma sorunları. Fakat sebebini bile açıklamıyorsunuz. Hatta hangi parça ısınıyor onu bile söylemiyorsunuz. Hatırlarsanız @Subaru18 kullanıcısına "Sen bilirkişi misin? Seri imalat mı var yakınlarda veya grup musunuz?" demiştiniz. Ben de aynı şeyi size soruyorum, siz nereden biliyorsunuz Monster'ın kötü olduğunu? Ha pardon, siz deneyimleyeni dinlemek yerine söylentilere güveniyordunuz.

Dedikleriniz şeyler hep aynı. Kötü kasa, ısınma sorunları. Fakat sebebini bile açıklamıyorsunuz. Hatta hangi parça ısınıyor onu bile söylemiyorsunuz. Hatırlarsanız @Subaru18 kullanıcısına "sen bilirkişi misin? Seri imalat mı var yakınlarda veya grup musunuz?" Demiştiniz. Ben de aynı şeyi size soruyorum, siz nereden biliyorsunuz Monster'ın kötü olduğunu? Ha pardon, siz deneyimleyeni dinlemek yerine söylentilere güveniyordunuz.

Ne istiyorsun?
Kasasını başka markaya bastırıyor. Clevo'ya ve bu marka yurt dışının en kötü laptop üreticisi.

Ne istiyorsun?
Kasasını başka markaya bastırıyor. Clevo'ya ve bu marka yurt dışının en kötü laptop üreticisi.
Evet arkadaşlar Monster'ın kasası -söylentilere göre- kötü. Bu yüzden 1.000 TL fark vererek donanım parçaları daha düşük seviyede olan MSI alın.

Evet arkadaşlar Monster'ın kasası -söylentilere göre- kötü. Bu yüzden 1.000 TL fark vererek donanım parçaları daha düşük seviyede olan MSI alın.

Tamam. Senin istediğin olsun ama adam alınca bir sorun yaşarsa sen çözeceksin. Anlaştık mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı