Monster Abra A5 v15.8 15'6" alınır mı?

Emred44

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Abra A5 V15.8 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Arkadaşlar bu laptop alınır mı, mühendislik için alınacak ve oyun oynanacak 15'6" olması oyun oynarken çok sıkıntı yapar mı acaba?

RAM 16 yapılacak ve kasası sağlam mıdır açarken kapatırken zarar görür mü? Uzun süre oyun oynanmayacağı için sıcaklık ile ilgili bir sorun olur mu şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Ram miktarı bu donanımda bir bilgisayar için az.Ekstradan 500GB ya da 1TB hdd ve beraberinde bir adet 8 GB ram ile işinizi görecektir.Ekran boyutu olarak 15.6 mobilite açısından her zaman iyidir,çok küçük olduğunu düşünmüyorum.

Kullanmadığım için kesin bir şey diyemem ama özellikleri iyi duruyor. Fiyatı da öyle.

Abra A5 V15.8 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Arkadaşlar bu laptop alınır mı, mühendislik için alınacak ve oyun oynanacak 15'6" olması oyun oynarken çok sıkıntı yapar mı acaba?

RAM 16 yapılacak ve kasası sağlam mıdır açarken kapatırken zarar görür mü? Uzun süre oyun oynanmayacağı için sıcaklık ile ilgili bir sorun olur mu şimdiden teşekkürler.
8 GB RAM ve 250 GB SSD yetmez. 16 GB ve 500 GB SSD olan alınabilir. Ama 8500 TL

Bu daha iyi olur

8 GB RAM ve 250 GB SSD yetmez. 16 GB ve 500 GB SSD olan alınabilir. Ama 8500 TL.

Bu daha iyi olur.

Yükselteceğim merak etmeyin.

15.6 ekran boyutu klasik notebook boyutundadır. Piyasadaki çoğu laptop o boyutta. Kasasına gelirsek, açılıp kapanırken bir sıkıntı olmaz zaten kalın bir laptop ve kasası sağlam. Ama buradaki webteknonun videosunu da inceleyebilirsiniz, sanırım aynı laptop. Düşürmemeniz gerekli, zaten çoğu laptopu bilgisayarı düşürmemeniz gerekli.

Ben 15,6 inç aldım eskiden 14 inç vardı bende o yüzden ilk başta büyük geldi ama şu an keşke iade edip 17,3 inç alsaydım diyorum ama her gün taşıyacaksan 17,3 inç 400GR daha ağır ve pili 2750mAh (15, 6 inçlerde 4100mAh)

Abra A7 V12.2 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook + 1TB HDD

Yeni konular

Geri
Yukarı