Monster Abra A5 v15.8 ve sorunları

Kullanmış olduğum windows key ile ilgisi olabilir mi bu sorunun? HDD taktırmadan önce bir sorun yoktu. Touchpad için hepsiburada üzerinde ürün yorumlarında da aynısı söylenmiş.
Anakarta gömülü değilse gitme olasılığı var, sonradan mı aktifleştirdiniz?

Monster'in kendi driveri yerine otomatik programlar ile driver indirirsen yanlış sürücüyü kuruyor aynısı başıma geldi. Manuel kuracaksın sitesinden veya sendeki PC ile gelen USB de vardır. HDD %100 kullanımı da max 10 adımda halloluyor internette çok video var. Windows Search'ı devre dışı bırakan var, şuradaki adımları uygulayan var. Yani o bir şekilde hallolur.

Anakarta gömülü değilse gitme olasılığı var, sonradan mı aktifleştirdiniz?
Laptopun elime geldiğinden 1 sonraki gün aktifleştirmiştim.
Bütün yöntemlere baktık virüs gibi geldi bana olmazsa garantiye yolayın. Şunlarada bakabilirsiniz. Yüzde Yüz Dis
Bütün yöntemlere baktık virüs gibi geldi bana olmazsa garantiye yolayın. Şunlarada bakabilirsiniz. Yüzde Yüz Disk Kullanımı Sorununu Bu 4 Adımda Çözün
Göndermiş olduğunuz linkte her zaman %100 olmasından bahsedilmiş. İndirme yaparken başka işle uğraşmak dışında asla problen yaşamadım. Virüs uygulamalarına pek güvenmiyorum açıkçası ama kesin tavsiyenizse bakabilirim. Son çare olarak temiz kurulum diyelim.

Laptopun elime geldiğinden 1 sonraki gün aktifleştirmiştim.

Monster'in kendi driveri yerine otomatik programlar ile driver indirirsen yanlış sürücüyü kuruyor aynısı başıma geldi. Manuel kuracaksın sitesinden veya sendeki PC ile gelen USB de vardır. HDD %100 kullanımı da max 10 adımda halloluyor internette çok video var. Windows Search'ı devre dışı bırakan var, şuradaki adımları uygulayan var. Yani o bir şekilde hallolur.
Laptop yeni bir laptop olduğu için yeni driver çıkmadı henüz. Çıkan tek driverı da sitesinden güncelledim. Driver kurulum için USB gönderilmişti onu da öyle halletmiştim. Otomatik program kullanmadım yani. Bu yazan adımları uyguladım. Hatta bizzat siteyi kendim bulmuştum. İlk bu sorunla karşılaştığımda Enable Prefetch ayarını 3'ten 1'e çekmiştim regeditten. Bugün tekrar baktığımda 3 olmuştu. Belki o zaman yaptığım ayarlar yeterliydi ama şimdi neden eski hâline döndü onu anlayamadım.
Bulmamın olayını tam olarak anlayamadım. Gittigidiyor üzerinden Key alarak aktifleştirmiştim. Gönderdiğiniz linkteki adımları izleyerek kullandığım Key'i bulmuş olmayacak mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı