Monster Abra A5 v16.6.1 %100 CPU kullanımı

mslmcskn

Hectopat
"Abra A5 v16.6.1" bir laptop aldım tasarım programlarına "Photoshop ve Illustrator" girdiğimde bir süre sonra CPU %100'e yükseliyor. Laptop fanları hızlanmaya başlıyor ve program önce donmaya başlıyor sonrasında hata verip kapanıyor. Monster Control Center'dan performans moduna almama rağmen bu şekilde donması çok garip bilgisayar özelliklerine bakıldığında olmaması gereken bir sorun sizce sıkıntı nerede? Windows 10 Pro 20H2 versiyon yüklü şu an. Ben Windows'tan kaynaklandığını düşünüyorum.

Crack mi yoksa orijinal mi, uygulamaların?

Kaspersky İnternet Security indirip tam tarama yapın. Aynı zamanda Malwarebytes'ın Pro versiyonunu trial olarak başlatıp onla da taratın. Arka planda çalışan bir virüs falan varsa bulup silin.

Deneyeceğim ama virüs olduğunu düşünmüyorum bilgisayar daha 1 haftalık. Teşekkür ederim.

Virüsün haftayla, günle alakası yok. Girdiğiniz sitedeki reklama tıklaman yeterli virüs için.

Virüsün haftayla, günle alakası yok. Girdiğiniz sitedeki reklama tıklaman yeterli virüs için.

Tabi ki biliyorum öyle olduğunu ama işletim sisteminde bazı anormallikler var mesela bilgisayarım yönet kısmına tıklıyorum bazen açılmıyor belli bir süre sonra tekrar deniyorum açılıyor daha böyle ufak gariplikler daha var. Tavsiyeniz için teşekkür ederim test edip sonuçları paylaşırım.

Tabi ki biliyorum öyle olduğunu ama işletim sisteminde bazı anormallikler var mesela bilgisayarım yönet kısmına tıklıyorum bazen açılmıyor belli bir süre sonra tekrar deniyorum açılıyor daha böyle ufak gariplikler daha var. Tavsiyeniz için teşekkür ederim test edip sonuçları paylaşırım.
Anladım. O zaman bu attığım şeyleri eksiksiz ve tamamını yapar mısın? İşletim sisteminde açık veya sorun varsa kendi düzeltecek.

Geri
Yukarı