Monster Abra A5 v15.4 aşırı bellek kullanımı

saulgoodman33

Centipat
Arkadaşlar bilgisayarı açtığımdan itibaren bazen yüzde 52'ye varan bellek kullanımı oluyor. Sizce bu normal mi?
Bilgisayar: Monster Abra A5 v15.4, 8 GB RAM.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    489,7 KB · Görüntüleme: 69
Fiziksel bir sorun değil Monster' ın ücretsiz temizlik servisi var ve garanti dışı kalmaması için söyledim. Isı değerlerinden olabilir, oyun ayarlarınızdan dolayı RAM' leriniz yetmiyor olabilir.
Isı değerleri GTA 5 en yüksek ayarlarda bir kaç saat oynadığımda işlemci en fazla 78, ekran kartı 70 oluyor. Fanlar gayet temiz daha bir kaç gün önce hdd takarken gördüm. Win10'u crackli kullanıyorum acaba bununla ilgili olabilir mi?

Isı değerleri GTA 5 en yüksek ayarlarda birkaç saat oynadığımda işlemci en fazla 78, ekran kartı 70 oluyor. Fanlar gayet temiz daha birkaç gün önce HDD takarken gördüm. Win10'u crackli kullanıyorum acaba bununla ilgili olabilir mi?

Windows'un crackli olması kesinlikle önerilmez. PC'yi güvenli modda başlatın o zaman bakalım sistemmi RAM tüketiyor yoksa uygulamalar mı? Sağlıklı bir sistem boştayken asla 2 3 GB RAM tüketmez. Ne görülmüş ne duyulmuş. PC niz yeni olduğuna göre temizlik tozdur ısıdır problem olacağını zannetmiyorum.

Windows'un crackli olması kesinlikle önerilmez. PC'yi güvenli modda başlatın o zaman bakalım sistemmi RAM tüketiyor yoksa uygulamalar mı? Sağlıklı bir sistem boştayken asla 2 3 GB RAM tüketmez. Ne görülmüş ne duyulmuş. PC niz yeni olduğuna göre temizlik tozdur ısıdır problem olacağını zannetmiyorum.
Güvenli mod'da başlatınca yaklaşık yüzde 30 oranında bir düşüş oldu. Bu sorunun kaynağı win10'nun crackli olmasından kaynaklanmadığı anlamına mı geliyor?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    61 KB · Görüntüleme: 42
  • Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    50,8 KB · Görüntüleme: 35
Crackli mi emin değilim aslında. Bilgisayarcı 30 TL'ye yükledi. Yapılan işlemi göstermek istemedi. Ben crackli olduğunu düşünüyorum. Ürün anahtarı alsam bir şey fark eder mi?

Bazı programlar var indiriyorsunuz. Orjinal yapıyor yazılımı. 4-5MB bir şey onu kullanmıştır.

Öncelikle laptoplar için 8 GB RAM bence yetersiz. Bu yüzden 8 GB RAM daha alıp takarsanız daha rahat kullanırsınız. Diğer bir yöntem. Arkaplan uygulamaları, gereksiz programların hizmetleri ve başlangıçta açılan programları kapatırsanız size daha fazla RAM kalır. Bununla ilgili YouTube'da bir sürü video var. Ya da burada araştırırsanız illa bir konu vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı