Monster Abra A5 v16.6.3 GPU çıkışının plastiğinde beyazlamalar var

Aslında inanılmaz takılacak bir durum değil. Kalabilir öyle.

Hocam toz gibi duruyor şu an. Temizleniyor falan tam temizlenmesi ama toz sanırım. Peki arka fan çıkışının kapalı olması? Monster'a mail attım.

Aynı cihaz, beyazlık yok. Toz olmadığına emin misin? Kulak çubuğu gibi bir şeyi hafif ıslatarak bir silmeyi dene istersen. Cihazın içinden beyaz bir madde çıkması pek olası değil çünkü. Arkadaki kısım çıkış değil, giriş. Tek taraftan giriş iki yandan çıkış vermişler, tasarımsal bir tercih. Cihazın soğutması gayet iyi.

Dosya Ekleri

• 20210420_235123.jpg
    20210420_235123.jpg
    225,4 KB · Görüntüleme: 15
Aynı cihaz, beyazlık yok. Toz olmadığına emin misin? Kulak çubuğu gibi bir şeyi hafif ıslatarak bir silmeyi dene istersen. Cihazın içinden beyaz bir madde çıkması pek olası değil çünkü.
Deniyorum hocam. Ne ile yapabilirim dediğinizi? Kürdan uygun olur mu?

Aynı cihaz, beyazlık yok. Toz olmadığına emin misin? Kulak çubuğu gibi bir şeyi hafif ıslatarak bir silmeyi dene istersen. Cihazın içinden beyaz bir madde çıkması pek olası değil çünkü. Arkadaki kısım çıkış değil, giriş. Tek taraftan giriş iki yandan çıkış vermişler, tasarımsal bir tercih. Cihazın soğutması gayet iyi.

Bir kürdan ile test ettim. Tozmuş. Hocam sırası gelmiş iken 8 GB RAM daha önerir misiniz laptopa? Elimde kalmaz değil mi laptop? Bazı kişiler ekletme elinde kalacak zaten boşuna para verme diyorlar. Temiz bir şekilde kullanıyorum laptopu. Tek çizdiği bile yoktur. Ona rağmen elimde kalır mı? Tozlar evin havasızlığından kaynaklı. Eski bir ev biraz.

Kulak temizleme çubuğu varsa evde en iyi onunla olur. Kürdan ucuna peçete de olabilir belki.

İsterseniz kulak çubuğu ile yapabilirim tekrar. Ama tozmuş yani.

Kulak temizleme çubuğu varsa evde en iyi onunla olur. Kürdan ucuna peçete de olabilir belki.

İsterseniz kulak çubuğu ile yapabilirim tekrar. Ama tozmuş yani.

Ev yeni de olsa tozdan kaçış yok. Cihazın 2 sene garantisi var, herhangi bir arıza durumunda ücretsiz şekilde yapmak durumundalar. Monster'ın servisi de iyidir ayrıca. Onları söyleyenler arkadaşlarınsa muhtemelen elindeki cihazı kıskanıyorlardır. 8 GB RAM ekleyeceksen içinde olan RAM'in birebir aynısını almak gerek. Çok bu konulara hakim olmadığın için en doğrusu Monster'dan RAM ekletmek. Servise ücretiyle birlikte ürünü götürür RAM'i taktırırsın. 2 saat içinde teslim ediyorlar zaten ürünü.

Ev yeni de olsa tozdan kaçış yok. Cihazın 2 sene garantisi var, herhangi bir arıza durumunda ücretsiz şekilde yapmak durumundalar. Monster'ın servisi de iyidir ayrıca. Onları söyleyenler arkadaşlarınsa muhtemelen elindeki cihazı kıskanıyorlardır. 8 GB RAM ekleyeceksen içinde olan RAM'in birebir aynısını almak gerek. Çok bu konulara hakim olmadığın için en doğrusu Monster'dan RAM ekletmek. Servise ücretiyle birlikte ürünü götürür RAM'i taktırırsın. 2 saat içinde teslim ediyorlar zaten ürünü.

Bakıma gittiğinde ekleyebileceklerini söylediler hocam. Teşekkür ederim yardımınız için. Bu kaçıncı konum bilmiyorum ama sizi her konumda görüyorum hep yardım ediyorsunuz. Teşekkürler tekrardan.

Rica ederim. Bilgisayar ülkemizde pahalı olduğundan, bütçeyi zorlayarak alınan ürüne gözün gibi bakmak, endişe etmek doğal. Yalnızca herkesin dediğinin seni üzmesine izin verme. Bir sıkıntın olursa biz buradayız yine. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı