Monster Abra A5 v16.7 klavye renk değişim ve ekran parlaklık hatası

aykutkemerli0

Yoctopat
Daha fazla  
Monster Abra A5 v16.7 yeni aldım bilgisayar açılırken klavyesi renk değiştiriyor ama açıldıktan sonra hep aynı renk kalıyor kontrol merkezine baktım öyle bir ayar yok bir de ekran parlaklığı Full olmasına rağmen karanlık gibi duruyor. Bunları nasıl çözerim? İade ile uğraşmak istemiyorum.

Monster Kontrol Merkezinden Aydınlatma ve Ekran sekmelerinden ayrıca Başlat menüsüne girip ekran kısmından ekran fotoğrafı atabilir misin?

Monster Abra A5 v16.7 yeni aldım bilgisayar açılırken klavyesi renk değiştiriyor ama açıldıktan sonra hep aynı renk kalıyor kontrol merkezine baktım öyle bir ayar yok bir de ekran parlaklığı Full olmasına rağmen karanlık gibi duruyor. Bunları nasıl çözerim? İade ile uğraşmak istemiyorum.

Dostum PC açılırken zaten 5 adet renk gösteriliyor. Sonra daha önceden kayıtlı olan renkte sabit kalıyor. Bu açılış durumu normal zaten. 5 renkten sonra seçtiğin rengin gelmesi bir tık uzun sürebilir. O da normal. Kısaca bir sıkıntın yok.

Merhaba klavye açılırken farklı renklerde yanabilir açıldıktan sonra tek bir renk seçersiniz sürekli o yanar kendiniz Control Center uygulamasından ayarlayabilirsiniz ekran parlaklığı içinde sürücüleri kontrol edin GeForce Experience uygulamasını indirip en güncel yazılımı yükleyip deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı