Monster Abra A5 v16.7 kronik sorunu var mı?

Bütçe
13000
Abra serisi ısınma sorununu direkt yansıtan cihaz. Oyun amacınız yoksa bile riske atmak istemiyorsanız doğru karar vermelisiniz + olarak dolar kuru ilerliyor ürünlere zam gelebilir stok yenilenmesi durumunda.

Evet arkadaşın dediği gibi ben kullanıyorum aynı modeli sadece 8 GB RAM benimkisi 100 dereceyi görüyorum bazen o kadar büyük oyunlarda oynamıyorum aslında örnek olarak Valorant'ta 85leri görüyor ben genel olarak kendi görüşümce laptop alınmasını hiç önermiyorum tabii( iş, okul, taşınacaksa vs bunun dışında)

Evet arkadaşın dediği gibi ben kullanıyorum aynı modeli sadece 8 GB RAM benimkisi 100 dereceyi görüyorum bazen o kadar büyük oyunlarda oynamıyorum aslında örnek olarak Valorant'ta 85leri görüyor ben genel olarak kendi görüşümce laptop alınmasını hiç önermiyorum tabii( iş, okul, taşınacaksa vs bunun dışında)

Hocam o zaman bana hiç olmaz. Çünkü ben her gün 26MP fotoğraf ve 4K video düzenleme işi yapıyorum. Çok daha fazla ısınır benimki o zaman. Vazgeçtim Monster almıyorum :)

Hocam o zaman bana hiç olmaz. Çünkü ben her gün 26MP fotoğraf ve 4K video düzenleme işi yapıyorum. Çok daha fazla ısınır benimki o zaman. Vazgeçtim Monster almıyorum :)

Evet yanlış anlamayın beni lütfen diğer forumlarada bakarsanı bu tür kasa olan Monster'lar genel olarak 85,90 altına inmiyor

Isınma problemi dışında kronik bir sorunu yok. Monsterın ve özellikle abra modellerinin en büyük problemi ısınma problemi. Minik droplar yeme şansınız var. Aynı modeli kullanıyorum ve bilgisayar cidden ısınsa da aşırı ısınma sorunu yaşamadım henüz. Ancak Monster kullanan tüm tanıdıklarımın ortak derdi ısınma problemi. Monster firmasının zaten kullanıcılarının bir kısmı çok memnun bir kısmı çok şikayetçi. Abra modeli alacaksanız riskli biraz. Tulpar falan alacaksanız gene çok kötü değil

Yeni konular

Geri
Yukarı