Monster Abra A5 V17.1.3 işlemcinin yükte 99 dereceye çıkması normal mi?

Ben yaşıyorum onu nasıl çözebiliriz? Valorant'ta bile en düşük ayarlarda FPS düşmesi yiyorum.

Bilgisayar modelin nedir, Monster'ın sıfır bilgisayarla verdiği termal macunlar bazen kurumuş olarak geliyor veya adamakıllı sürmüyorlar. Ben kendim yeniliyorum, sıfır aldığım bilgisayarda bile yeniledim garantiyi bozmuyor diye. 10 derece fark etti, cihaz modelim A7 v13.2 şu anda 80-85 civarlarında en fazla geziyor. Clevo kasa için fena olmayan değerler.

Bende oyunlarda 9750H işlemcim 90-95 arası ekran kartım 60-65 derecelerde geziyor. Soğutucu aldım fark etmedi. Monster servisinde bakımda yaptırdım aynı

Maksimum 5 olmuyor GTA5 de 30 fps forza da 20 fps csgoda ortalama 100 fps düşüyor.
Kendi cihazımda gördüğüm değerler bu şekilde, farklı cihazlarda farklı değerler olabilir. Ben ilk aldığımda hem işlemci çok ısınıyordu hem de baktığımda cpu %100 çalışırken gpu %50 çalışıyordu. Turboyu kapatınca cpu %70-80 arası gpu %90-100 arası çalışıyor ve daha rahat oynanıyor.

Çoğu zaman işlemci gerektiğinden fazla çalışıyor. Denetim masası güç seçeneklerinden işlemcinin max. performansını %80 , %90 yaparsanız çoğu zaman performans kaybı olmuyor fazla ama ısınma sorununu çözüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı