Monster Abra A5 v17.1 bir süre sonra donmaya başlıyor

Suanlik fiyatları uçuk zaten isimden dolayı insanlar hala gidip Monster alıyor bir havası var sözde. Tongfang modelleri gayet güzel ama Clevo'larin alınacak yanı yok.

Clevooo Clevo rezalet evet tongfang yine iyidir ama onda BIOS dGPU msibirhd ayarinda ektan karti sikintisi var ekran siyah oluyor. Tulpar'larda problem var MSI kasa en iyisi acik ve net soluyorum.

Vallaha bence komple Laptop pişmanlıktır. Dünyanın en iyi laptopunu alsan 85 90 derecede çalışacak. Onun yerine 3de biri fiyatına bi masaüstü alsan bile sorunsuz çalışıyor. Benim kullandığım monster clevo kasa, bakımdan sonra işlemci 80 dereceyi geçmiyor ekran kartı 60larda. Ne ölü pixel ne ışık sızması hiçbişey çıkmadı. Bu ürünlerde şans unsuru çok var maalesef. Yakın zamanda tonfang kasa olan rtx 3070 li magnezyum kasa modellerin incelemesini "jarod's laptops" kanalı inceledi. Aynı ürün değil tam olarak ama kasa aynı. Performans olarak tüm rakiplerinden yüksek performans veriyor neredeyse ama ısınma konusunda da ciddi ısınıyor. Piyasada gerçekten kasa ve ürün kalitesi iyi olan toplasak 3 marka var zaten. Msi, asus ve lenovo. Lenovo türkiyede düzgün model getirmiyor. Msi desen katana serisi vs monsterdan hallice, bide tdp değerleri çok düşük. Asus un da fiyatlar malum. Bu piyasada biraz risk alıp monster almak bence çok daha mantıklı. Sonuçta hatalı durumda kolay kolay elinizde patlamıyor.

Vallaha bence komple laptop pişmanlıktır. Dünyanın en iyi laptopunu alsan 85 90 derecede çalışacak. Onun yerine 3'te biri fiyatına bir masaüstü alsan bile sorunsuz çalışıyor. Benim kullandığım Monster Clevo kasa, bakımdan sonra işlemci 80 dereceyi geçmiyor ekran kartı 60'larda. Ne ölü pixel ne ışık sızması hiçbir şey çıkmadı. Bu ürünlerde şans unsuru çok var maalesef. Yakın zamanda tonfang kasa olan RTX 3070'li magnezyum kasa modellerin incelemesini "jarod's laptops" kanalı inceledi. Aynı ürün değil tam olarak ama kasa aynı. Performans olarak tüm rakiplerinden yüksek performans veriyor neredeyse ama ısınma konusunda da ciddi ısınıyor. Piyasada gerçekten kasa ve ürün kalitesi iyi olan toplasak 3 marka var zaten. MSI, ASUS ve Lenovo. Lenovo Türkiye'de düzgün model getirmiyor. MSI desen katana serisi vs Monster'dan hallice, bir de TDP değerleri çok düşük. ASUS'un da fiyatlar malum. Bu piyasada biraz risk alıp Monster almak bence çok daha mantıklı. Sonuçta hatalı durumda kolay kolay elinizde patlamıyor.

Monster pismanliktir hocam galiyene gelip cin Mali almayin.

Vallaha bence komple Laptop pişmanlıktır. Dünyanın en iyi laptopunu alsan 85 90 derecede çalışacak. Onun yerine 3'te biri fiyatına bir masaüstü alsan bile sorunsuz çalışıyor. Benim kullandığım Monster Clevo kasa, bakımdan sonra işlemci 80 dereceyi geçmiyor ekran kartı 60'larda. Ne ölü pixel ne ışık sızması hiçbir şey çıkmadı. Bu ürünlerde şans unsuru çok var maalesef. Yakın zamanda tonfang kasa olan RTX 3070'li magnezyum kasa modellerin incelemesini "jarod's laptops" kanalı inceledi. Aynı ürün değil tam olarak ama kasa aynı. Performans olarak tüm rakiplerinden yüksek performans veriyor neredeyse ama ısınma konusunda da ciddi ısınıyor. Piyasada gerçekten kasa ve ürün kalitesi iyi olan toplasak 3 marka var zaten. MSI, ASUS ve Lenovo. Lenovo Türkiye'de düzgün model getirmiyor. MSI desen katana serisi vs Monster'dan hallice, bir de TDP değerleri çok düşük. ASUS'un da fiyatlar malum. Bu piyasada biraz risk alıp Monster almak bence çok daha mantıklı. Sonuçta hatalı durumda kolay kolay elinizde patlamıyor.

Bence değil, alt bütçede Nitro, Ideapad gibi seriler varken tercih edilmemeli. Tongfang kasa kısmına katiliyorum zaten belirttiğim gibi alinabilecek modelleri onlardir bana göre. Laptoplar isinsada sorun çıkarmadığı sürece bir sorun olmuyor, ısınma kısmı throtthle olmadığı sürece pek sorun değil. Laptop isteyen kişi masaüstü neden tercih eder orasida garip laptop daha mobilite ve istediğin yere tasiyabiliyorsun ama masaüstünde pek mümkün değil, kişisel ihtiyaçlara bağlı.

Bence değil, alt bütçede Nitro, Ideapad gibi seriler varken tercih edilmemeli. Tongfang kasa kısmına katiliyorum zaten belirttiğim gibi alinabilecek modelleri onlardir bana göre. Laptoplar isinsada sorun çıkarmadığı sürece bir sorun olmuyor, ısınma kısmı throtthle olmadığı sürece pek sorun değil. Laptop isteyen kişi masaüstü neden tercih eder orasida garip laptop daha mobilite ve istediğin yere tasiyabiliyorsun ama masaüstünde pek mümkün değil, kişisel ihtiyaçlara bağlı.
Nitro serisi kalite anlamında cidden çok düşük. Ideapadler de tamamen ofis mantığıyla yapıldığı için onlarda da havalandırma kısıtlı. He lenovo marka olarak daha güvenilir bir marka o yüzden yine tercih edilebilir tabiki ama gidip hp felan aman diyim asteroid olarak birinin kafasına atarsınız artık.

Nitro serisi kalite anlamında cidden çok düşük. Ideapad'ler de tamamen ofis mantığıyla yapıldığı için onlarda da havalandırma kısıtlı. He Lenovo marka olarak daha güvenilir bir marka o yüzden yine tercih edilebilir tabii ki ama gidip HP falan aman deyim asteroid olarak birinin kafasına atarsınız artık.

Değil, yeni model Nitro'larin soğutması gayet iyi ve yeterli. Ideapad Gaming 3 serisi adı üstünde Gaming ağırlıkli seri ve soğutmasıda gayet iyi kendimde kullanıyorum çünkü.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı