Monster Abra A5 V17.1 nasıldır?

Hocam selam araya girmek istiyorum. Bence Monster almayın, bir alt mesajda Gigabyte kaçtı diye üzüldüğünüzü gördüğüm için yazıyorum.
3050Ti ve 3060 arasında baya bir fps farkı var, özellikle ultra ayarlarda vramden dolayı bu fark baya bi uçuyor. Ben de bu yola çıktığımda 3050-3050Ti türevleri alırım diyordum ama en son karar verdim bütçeyi zorlayıp 3060 Gigabyte Aorus aldım.
Size neden Monster almayın dedim, itopya bu aralar elindeki stokları eritiyor. Ben Gigabyte Aorusu şuana kadar 3 kez falan indirimde gördüm, 20k 21.5k ve sonuncu tekrar 20k. Haftasonları yapıyorlar kampanyayı özellikle, piyasa kapalıyken. Geçtiğimiz haftasonu da Aero vardı sanırım indirimde. Dediğim gibi bu Gigabyte ürünlerini sürekli indirime soktukları için tahmin ediyorum yakın zamanda tekrar sokacaklardır. Yerinizde olsam beklerdim.
Kesinlikle haklısın, ben de son 2 hafta içinde itopyada gigabyte indirimi gördüğümden neredeyse emindim, sizden okuyunca iyice emin oldum, ve trendyolun indirimine daha bir süre var, ve benim bu hafta içinde almam gerekiyor, son gigabyte indirimi perşembe başlamıştı, ben de şimdilik biraz daha erteleyip en azından cuma günü itopya indirimlerini beklemeye karar verdim, inşallah tekrar indirim gelir, ve gelirse de inşallah AEROya gelir, YTde biraz araştırdım, oyun için kesinlikle aorus öneriliyor evet, ama benim FPS oyunlarıyla zaten aram pek yok, genelde offline oyun meraklısıyım, 2cisi FPS gerektiren araba yarışı falan oynayacak olursam da zaten elimde 144Hz çok güzel bir monitör var, AERO araştırınca istisnasız herkesten duyduğum; ekranı dünyada bir elin parmağını geçmeyecek sayıda az cihazda var, ve gerçekten olağanüstü, o yüzden açıkçası içimde kaldı AERO, inşallah ona tekrar indirim gelir de, bu sefer hazırım maddi olarak, kesinlikle kaçırmam.

Kesinlikle haklısın, ben de son 2 hafta içinde itopyada gigabyte indirimi gördüğümden neredeyse emindim, sizden okuyunca iyice emin oldum, ve trendyolun indirimine daha bir süre var, ve benim bu hafta içinde almam gerekiyor, son gigabyte indirimi perşembe başlamıştı, ben de şimdilik biraz daha erteleyip en azından cuma günü itopya indirimlerini beklemeye karar verdim, inşallah tekrar indirim gelir, ve gelirse de inşallah AEROya gelir, YTde biraz araştırdım, oyun için kesinlikle aorus öneriliyor evet, ama benim FPS oyunlarıyla zaten aram pek yok, genelde offline oyun meraklısıyım, 2cisi FPS gerektiren araba yarışı falan oynayacak olursam da zaten elimde 144Hz çok güzel bir monitör var, AERO araştırınca istisnasız herkesten duyduğum; ekranı dünyada bir elin parmağını geçmeyecek sayıda az cihazda var, ve gerçekten olağanüstü, o yüzden açıkçası içimde kaldı AERO, inşallah ona tekrar indirim gelir de, bu sefer hazırım maddi olarak, kesinlikle kaçırmam.
İnşallah kaçırmazsiniz hocam.
AERO iyidir.
Aorus tabii ki daha iyi.
Ama AERO kadar iyi laptop sayısı dediğiniz gibi bir elin parmağını geçmeyecek şekilde.
Ne anlamda mı?
AERO tam anlamıyla renk şöleni.

Sanırım sizle başka bir postta da konuşmuştuk, hatırladım. Umarım alırsınız hocam, gönlünüzce olsun.

Geri
Yukarı