Monster Abra A5 v17.2.3 "DRIVER_POWER_STATE_FAILURE" mavi ekran hatası nasıl çözülür?

İşletim sistemi
Windows 11

altex3

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
16 gb
Ekran kartı
NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti
İşlemci
i5 11-400 2.7
Merhaba,

Oyunlarda kbdclass.sys ve bilgisayarı kapatıp veya yeniden başlatırken mavi ekran hatası valıyorum. Nasıl çözebilirim? DRIVER_POWER_STATE_FAILURE hatası alıyorum ve bilgisayarı kapat veya yeniden başlat dediğimde uzun süre bekletip bu mavi ekranı verip yeniden başlatıyor. WinDbg Preview'den dosyayı debugging dediğimde açılmıyor dosyaları yükleyemiyorum Google Drive'a okunmuyor hatası veriyor. Oyunlarda ise kdbclass mavi ekran hatasını alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Control center program ekle kaldırda gözükmüyor zaten silmiştim ancak sağ altta küçük simgelerde gözüküyor. Nasıl tamamen kaldırabilirim? Ayrıca bugün 1.5 saat içinded 3 kere mavi ekran yedim kdbclass.sys

Linki ekliyorum. Lütfen bu sorunu çözmeme yardım edin :/

https://www.mediafire.com/folder/slfelig65z1p8/İRQL

Ayrıca monster bana bios güncellemesi için dosya yolladı ancak yüklemeye tıkladığımda yüklenmedi sebebini anlamadım.

Merhaba , Talebiniz üzerine ilgili BIOS yazılımı tarafınız ile paylaşılmıştır. Cihaz BIOS update işlemleri sırasında cihaz güç adaptörüne kesintisiz olarak takılı olduğundan emin olmanızı tavsiye ederiz. Olası bir güç kesintisinde ve hasar halinde cihazın garanti kapsamı dışında değerlendirileceğini hatırlatmak isteriz. Bildiğiniz üzere ilgili işlemler servis birimlerimizde ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.Cihazınızda bulunan BIOS sürümüne bilgisayarınızın arama kısmına "msinfo32" veya "dxdiag" yazarak görüntüleyebilirsiniz.BIOS sürümünüz güncel ise tekrar güncellemenize gerek olmamaktadır. 1.07.11TFB28 - Yeni.zip Saygılarımızla,

Linkteki dosyayı indiirp ALL klasörünün içindeki TFB.exe dosyasını çalıştırdığımda yönetici izni istedi evet dediğimden sonra da bir şey olmadı

Ve aygıt yöneticisinde şöyle bir şey farkettim mouseımı klavyelerde gösteriyor. Acaba sorun bundan mı kaynaklı. Farelerde mouseımın markası gözüküyor ayrıca klavyelerde de gözüküyor

Monster laptoplarda BIOS güncelleme olayı daha farklı olduğu için tam bir bilgim yok. İnternetten atacağım bir videonun da yanıltmasını istemem.

Hala aynı hatayı alıyorsun ve evet control center silinmiş olmadılır umarım. HKKbdFltr.sys hatası da görünüyor ki bu sürücünün bellek yönetimi sıkıntılıdır, muhtemelen bundan kaynaklanıyor ve çözümü şu konuda direkt olarak var.

Geri
Yukarı