Monster Abra A5 v17.2 & Intel 11. nesil pişmanlıktır!

i5 11. Nesilde bir sıkıntı yok. TUF 2021 serisinde aynı işlemci kullanılıyor ve underclocksuz 85 derece, -30 mV underclock ile 80-75 civarı oyun içinde. 6 ay oldu hala thermal throttle yok. Clevo kasadan kaynaklı sıkıntı yaşıyorsunuz.

Ucuz mal alacak kadar zengin değilim der İngiliz'ler.
Monster da bu söze çok uyan bir marka, ucuz yapıp içine yeni nesil parça koyup göz boyuyorlar.

Alanın kendine saygısı yoktur.

Ucuz mal alacak kadar zengin değilim der İngiliz'ler.
Monster da bu söze çok uyan bir marka, ucuz yapıp içine yeni nesil parça koyup göz boyuyorlar.

Alanın kendine saygısı yoktur.

Onu İngilizler der ama sen Türk olarak diyemezsin T7 v21.8 siparişi verdim bu pc 30 bin bu ülkede bu ortam da 30 bin senin asgarî ücretin 4250TL bu monster bu kadar görmüyorsunuz da muadil msi yada asus almaya kalksak üstüne 10 15 bin daha eklemek gerekiyor yani 2-4 asgarî ücret daha bu karşılaştırmaları yaparken ülke de ki alım gücünü de göz önünde bulundurmak lazım kimse öyle şak diye çıkarıp 40 50 bin veremiyor pc almak için bizde isteriz o kadar para veriyoruz en iyisini kullanalim

Acaba Clevo olmayan kasa serileri hangisi resimlerde hepsi aynı tulpardada vardır Clevo değil mi? Tulpar alacagımda düşmek istemiyorum kasa hatasına.

Onu İngiliz'ler der ama sen Türk olarak diyemezsin T7 v21.8 siparişi verdim bu PC 30 bin bu ülkede bu ortam da 30 bin senin asgarî ücretin 4250TL bu Monster bu kadar görmüyorsunuz da muadil MSI'ya da ASUS almaya kalksak üstüne 10 15 bin daha eklemek gerekiyor yani 2-4 asgarî ücret daha bu karşılaştırmaları yaparken ülke de ki alım gücünü de göz önünde bulundurmak lazım kimse öyle şak diye çıkarıp 40 50 bin veremiyor PC almak için bizde isteriz o kadar para veriyoruz en iyisini kullanalim.

Sende Türkiye'de yaşıyorsan kaliteli mal alacaksın ki ileride böyle sorunlar yaşadığın zaman cebinden ekstra para çıkmasın.
Milletin Monster'dan çektiği dertleri ben uydurmuyorum.
Adam 15-20 bin TL para veriyor ama 2 hafta sonra gelip böyle konu açıyor.
Bilip bilmeden şu dandik markayı önermeyin.
Monster alacak paraya çok daha iyi seçenekler var, ben sana git ASUS MSI al demiyorum Acer, Lenovo gibi markalar al ki ileride sıkıntı yaşama ömürlük kullan.

Sende Türkiye'de yaşıyorsan kaliteli mal alacaksın ki ileride böyle sorunlar yaşadığın zaman cebinden ekstra para çıkmasın.
Milletin Monster'dan çektiği dertleri ben uydurmuyorum.
Adam 15-20 bin TL para veriyor ama 2 hafta sonra gelip böyle konu açıyor.
Bilip bilmeden şu dandik markayı önermeyin.
Monster alacak paraya çok daha iyi seçenekler var, ben sana git ASUS MSI al demiyorum Acer, Lenovo gibi markalar al ki ileride sıkıntı yaşama ömürlük kullan.

Acer lenova alanlarda aynı konuları açıyor iade eden de çok muhtemelen sen hiç monster da kullanmamışsindir bilip bilmeyen kim acaba çok merak ediyorum sağda solda gördüğü yazılar ile marka kotuleyen sen mi daha önce T7 v20.2 kullandım taş gibi cihaz bırakın bu ağızları

Acaba Clevo olmayan kasa serileri hangisi resimlerde hepsi aynı tulpardada vardır Clevo değil mi? Tulpar alacagımda düşmek istemiyorum kasa hatasına.
Mesele burada sadece kullanılan kasa değil. Genel malzeme kalitesi panel kalitesi yazılım desteği vs. Baksanıza BIOS güncellemesi için bile siteden girip güncel driver indiremiyorsunuz. Ancak mail yada arayacaksınız da size özelden atacaklar böyle bir firmadan bu kadar yüklü miktarda kesinlikle ürün alınmasını ben tavsiye etmiyorum. Bu sözüm sadece Abra yada Tulpar serisi için değil direk markanın kendisinden bahsediyorum almayın aldırmayın.
Acer lenova alanlarda aynı konuları açıyor iade eden de çok muhtemelen sen hiç monster da kullanmamışsindir bilip bilmeyen kim acaba çok merak ediyorum sağda solda gördüğü yazılar ile marka kotuleyen sen mi daha önce T7 v20.2 kullandım taş gibi cihaz bırakın bu ağızları
Her marka da sorun çıkabilir mesele burada çıkan sorunları en aza indirgemek ve sorunları ortadan kaldırmaktır. Monster firmasının ömür boyu bakım hizmetini siz ne sanıyorsunuz ? Kullanmıs oldukları 3 liralık macun yada 2 fıs fıs ile mi kullanıcıları tatmin ediyor. Kullandıgınız cihazı övmüşsünüz ama siz o cihazda sorun yaşayanların sorununu bilmiyorsunuz sanırım. Monster markası ülkemizin resmi Çin malıdır yani belli bir kalitesi yoktur sadece şans işidir alırsınız sorun yaşarsanız bu çok normaldir sorun yaşamazsanız da buda tamamıyla şanslı olduğunuzu gösterir.

Geri
Yukarı