Monster Abra A5 v17.2 laptop şarja takıldıktan sonra açılmıyor

Agoras

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Monster Abra A5 v17.2 modellik laptopu şarjı %35'teyken şarja taktım kapandı sonra şarjdan çıkartıp açmaya çalıştım açılmadı sonra pili çıkartıp taktım açılmadı şarja taktım ama hala açılmıyor bilen biri yardım edebilir mi? Şu an şarja takılı görseldeki iki ışık turuncu yanıyor şu an ne yapabilirim benden kaynaklı bir sorun mu yoksa üretim hatası mı?

Dosya Ekleri

• 16581752794091000406594368751407.jpg
    16581752794091000406594368751407.jpg
    86,9 KB · Görüntüleme: 28
Sen herhangi bir şey ellemediysen senden kaynaklı değildir pili çıkartıp şarjda açmayı denediğinde de açılmadıysa sorun batarya kaynaklı değil zaten. Tam şarja taktığında mı kapandı laptop?

Sen herhangi bir şey ellemediysen senden kaynaklı değildir pili çıkartıp şarjda açmayı denediğinde de açılmadıysa sorun batarya kaynaklı değil zaten. Tam şarja taktığında mı kapandı laptop?
Evet şarja taktığım anda kapandı bunu birkaç kez daha yapmıştı ama dikkate almamıştım

Evet şarja taktığım anda kapandı bunu birkaç kez daha yapmıştı ama dikkate almamıştım.

Anakartta şarja taktığında kısa devre yapmış olabilir bunu şarj kablosu ya da belki batarya da sebep olmuş olabilir ama bilgisayarı açamıyorsan yapabilecek fazla bir şey yok garantis varsa servise gönder.

Cihaz 4 aylık garantisi var servise götürsem bende ücret talep ederler mi?

Gecikme için üzgünüm ücret alacaklarını zannetmiyorum çünkü üretim hatası gibi duruyor durup dururken olmuş bir şey için para alamazlar. Tabii firma şartlarına bağlı ben kesin bir şey diyemiyorum.

Arkadaşlar Monster Abra A5 v17.2 modellik laptopu şarjı %35'teyken şarja taktım kapandı sonra şarjdan çıkartıp açmaya çalıştım açılmadı sonra pili çıkartıp taktım açılmadı şarja taktım ama hala açılmıyor bilen biri yardım edebilir mi? Şu an şarja takılı görseldeki iki ışık turuncu yanıyor şu an ne yapabilirim benden kaynaklı bir sorun mu yoksa üretim hatası mı?

Merhaba hocam sorunun BIOS kaynakli ya da BIOS ec surumu ya da anakart olabilir yeni cihaz iste Şikayetvar'dan yazarsan yardimci olurlar. Monster'da Clevo kasa kullandiklari icin zaten kendileride biliyor buyuk ihtimal BIOS kaynakliysa guncellenip gecer obur turlu senlik bir durum yok degisim iste bitir olayi. Statik elektrik toplanmis tetiklenme.

Cihaz 4 aylık garantisi var servise götürsem bende ücret talep ederler mi?

Kesinlikle etmezler Monster Notebook Abra A5 17.2 Açılmama Sorunu ,statik Elektriklenme

Yeni konular

Geri
Yukarı