Monster Abra A5 v18.1 alınır mı?

Monster Tulpar T7 v22.1 kullandım müşteri hizmetleri ve menmuniyeti üst düzey laptop harici bir de gamepad mouse pad kulaklık çanta da kullandım efsane.

Abra alınır mı?

Tüm kötü yorum ve tepkileri karşıma alarak Monster alıyorum yarın. Kadıköy'e yakın ikamet ediyorum, servislik bir durum olmaz umarım ama olur ise hemen damlarım zaten. Hiç iyi yorum yapan görmedim fakat illaki çalışıyordur. Isınma sorunu var deniyor ama alev almadığı sürece sorun yok. Render alırken başında olmuyorum.
Sizce çok mu kötü karar verdim? Bilemiyorum, diğer ürünlerin servisleri hep anlaşmalı firmalar oluyor ve bıktım artık koşturmaktan.
Metal kasa falan diyor, bakacağız artık.
Daha önce Monster kullananların deneyimlerini dinlemek isterim.

Hocam geldiğinde yorumlarınızı atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkür ederim lütfen geri mesaj bırakın bende düşünüyorum çünkü.

Öncelikle cihazdan bağımsız olarak Monster şirketinden çok memnun kaldım.
Sadece cihazı alana kadar değil, sonrasında da ilgililer. 7/24 sorulara ve mesajlara dönüş yapıyorlar.

Cihazı satın aldıktan bir ay sonra beni rastgele şekilde aradılar yine. Nasılsınız, memnun musunuz diye sordular. Cihazın ilk izlenimlerimde bir problem yaşayıp yaşamadığımı sordular. Ilgili olmaları harika.
Altı ayda bir ücretsiz temizlik hakkı varmış.

Cihaza gelirsek, yine memnun kaldım. Hiç panel sorunu yaşamadım. O da şans işi gerçi, sorun olsa da hemen değişim yaparlardı bence.
Isınma sorunu yok, render alırken bile değerler iyi.
Alüminyum kasa olduğu için diğer modellerine göre ısı sirkülasyonu çok daha iyi.
Yine alüminyum kasa olduğu için çok hafif ve zarif bir tasarıma sahip. Kuş gibi taşıyorum.
Fanlar oyunda iken sesli çalışıyor ama tüm Gaming laptoplar aynı. Power tuşu yanında mod tuşu var. Bazen ofis moduna alıp 60 sabit FPS ile sessiz oynuyorum bazı oyunları. Ama yüksek gereksinim isteyen oyunlarda performans modu iyidir. Kulaklık takip fan sesini engelleyebilirsin.

Windows 11 ile kullanmamı önerdiler Monster yetkilileri, onların gönderdiği USB ile driverlari otomatik kurdum. Windows 11 için sürücüler özel olarak yapmışlar, aşırı stabil ve güzel çalışıyor.

Su gibi bilgisayar benim için. Memnun kalmadığım yanı yok sanırım. İşlemcisi için almıştım ben, ama ekran kartı da işimi fazla fazla görüyor.
Ama en sevdiğim yanı ufak ve zarif tasarımı...

Özel sorun var ise yardımcı olur, cevaplarım.

Öncelikle cihazdan bağımsız olarak Monster şirketinden çok memnun kaldım.
Sadece cihazı alana kadar değil, sonrasında da ilgililer. 7/24 sorulara ve mesajlara dönüş yapıyorlar.

Cihazı satın aldıktan bir ay sonra beni rastgele şekilde aradılar yine. Nasılsınız, memnun musunuz diye sordular. Cihazın ilk izlenimlerimde bir problem yaşayıp yaşamadığımı sordular. Ilgili olmaları harika.
Altı ayda bir ücretsiz temizlik hakkı varmış.

Cihaza gelirsek, yine memnun kaldım. Hiç panel sorunu yaşamadım. O da şans işi gerçi, sorun olsa da hemen değişim yaparlardı bence.
Isınma sorunu yok, render alırken bile değerler iyi.
Alüminyum kasa olduğu için diğer modellerine göre ısı sirkülasyonu çok daha iyi.
Yine alüminyum kasa olduğu için çok hafif ve zarif bir tasarıma sahip. Kuş gibi taşıyorum.
Fanlar oyunda iken sesli çalışıyor ama tüm Gaming laptoplar aynı. Power tuşu yanında mod tuşu var. Bazen ofis moduna alıp 60 sabit FPS ile sessiz oynuyorum bazı oyunları. Ama yüksek gereksinim isteyen oyunlarda performans modu iyidir. Kulaklık takip fan sesini engelleyebilirsin.

Windows 11 ile kullanmamı önerdiler Monster yetkilileri, onların gönderdiği USB ile driverlari otomatik kurdum. Windows 11 için sürücüler özel olarak yapmışlar, aşırı stabil ve güzel çalışıyor.

Su gibi bilgisayar benim için. Memnun kalmadığım yanı yok sanırım. İşlemcisi için almıştım ben, ama ekran kartı da işimi fazla fazla görüyor.
Ama en sevdiğim yanı ufak ve zarif tasarımı...

Özel sorun var ise yardımcı olur, cevaplarım.

Usta merhaba Bende alacağım Abra A5 v18.1 hala memmun musun bir problemi var mı?

Monster sirketi çok ilgili, cihaz da iyi.
Fiyat performans olarak kaçırmam ben. 11000 lirayken aldım. Çok da memnunum. Yine olsa yine Monster alırım.
Hocam neden profilinize bakamıyor ya da sizi etiketliyemiyorum ?

Şu konuya bir destek olun.

Şu konuya bir destek olun.

Geri
Yukarı