Monster Abra A5 V18.1 nasıldır?

bence monsterın kendi sitesinden alın bende bir monster tulpar kullanıcısıyım monster kendi sitesinden alımlarda yanında çanta da gönderiyor.Ayrıca böyle yüksek meblalı teknolojik aletleri hepsiburada içerisindeki farklı satıcılar arasından almaktansa monsterın kendi sitesinden almanız benim şahsi kanaatimdir.
Hepsiburada da icinde canta usb falan veriyor ama arada 900tl fark var.Hem zaten hepsiburadadaki saticisi da monster notebook.Bir sorun olmaz insAllah.
Görür, hiç şüpheniz olmasın.
Ben aslinda 19 kasim cuma gunu hepsiburadadan asus tuf gaming fx506hcb-hn144 almistim ama klavyeyr yaklasinca cizirti sesi vardi coil whine olabileceginden suphelendigim icin iade ettim.11k ya almistim su an 15k ne kadar artirmislar fiyati.İade ettigimi direk satisa koymuslar.Hayirlisi olsun.Uzun sure guzelce kullanirim insAllah.Cevaplariniz icin tesekkurler :)

Hepsiburada da icinde canta usb falan veriyor ama arada 900tl fark var.Hem zaten hepsiburadadaki saticisi da monster notebook.Bir sorun olmaz insAllah.

Ben aslinda 19 kasim cuma gunu hepsiburadadan asus tuf gaming fx506hcb-hn144 almistim ama klavyeyr yaklasinca cizirti sesi vardi coil whine olabileceginden suphelendigim icin iade ettim.11k ya almistim su an 15k ne kadar artirmislar fiyati.İade ettigimi direk satisa koymuslar.Hayirlisi olsun.Uzun sure guzelce kullanirim insAllah.Cevaplariniz icin tesekkurler :)
Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. 🙂

Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. 🙂
Bir sey daha soracagim.Simdi hepsiburadadan alirsam bir sorun cikarsa ölü piksel gibi o zaman hepsiburadaya mi yollicam iade degisim vs icin yoksa monster'a mi? insAllah cikmaz tabi Allah korusun.Zaten 3 haftadir bilgisayar stresiyle ugrasiyorum yoruldum valla.Hayirlisi olsun diyelimde.

Bir sey daha soracagim.Simdi hepsiburadadan alirsam bir sorun cikarsa ölü piksel gibi o zaman hepsiburadaya mi yollicam iade degisim vs icin yoksa monster'a mi? insAllah cikmaz tabi Allah korusun.Zaten 3 haftadir bilgisayar stresiyle ugrasiyorum yoruldum valla.Hayirlisi olsun diytelimde.
Hepsiburada üzerinden iade işlemi başlatırsınız, zaten ürünün satıcısı Monster olduğu için Monster ekibiyle her türlü iletişime geçersiniz.

Bence Monster'ın kendi sitesinden alın bende bir Monster Tulpar kullanıcısıyım Monster kendi sitesinden alımlarda yanında çanta da gönderiyor. Ayrıca böyle yüksek meblalı teknolojik aletleri Hepsiburada içerisindeki farklı satıcılar arasından almaktansa Monster'ın kendi sitesinden almanız benim şahsi kanaatimdir.

Çanta ve USB bellek için nereden alındığının önemi olmuyor satıcısı Monster olsun yeter.

18.2.3 versiyonunu kullanıyorum geçen hafta aldım gayet memnunum hocam oyun olarak RDR2 gibi bir oyunda high Ultra karışık Turbo'da 80 derece civarında geziyor ısınma sorunu yaşamadım sadece coil whine çıktı oda birazcık şans işi tabii ki her laptopta çıkabilir.
Aradaki fiyat farkına değeceğini düşünüyorum hem 8 GB fazladan RAM hem de ekran kartı Ti olacak.

18.2.3 versiyonunu kullanıyorum geçen hafta aldım gayet memnunum hocam oyun olarak RDR2 gibi bir oyunda high Ultra karışık Turbo'da 80 derece civarında geziyor ısınma sorunu yaşamadım sadece coil whine çıktı oda birazcık şans işi tabii ki her laptopta çıkabilir.
Aradaki fiyat farkına değeceğini düşünüyorum hem 8 GB fazladan RAM hem de ekran kartı Ti olacak.
Monster abra a5 v18.1.2 nasil? O da hepsiburada da 13.347TL bunu da alabilirm.

Yeni konular

Geri
Yukarı