Monster Abra A5 v19.2.5 vs HP Victus E1006NT

Yasiver

Decapat

Oyun için hangisi daha iyidir? Farklı önerileriniz var ise onlara da bakabilirim.

Oyun için hangisi daha iyidir? Farklı önerileriniz var ise onlara da bakabilirim.
hocam abra serisi bilgisyarlarda clevo kasa kullanılıyor yani ısınma sorunları olan bir kasa, aynı excalibur gibi. bunun yanında hp victusun ddr5 ram kullanması ve 6. nesil ryzen 7 işlemci kullanması monster abra'nın önüne geçiriyor. hp omen 16 kullanıyorum, victus serisini bilmem fakat gerçekten kaliteli bir marka olduğunu söyleyebilirim.

Monster daha iyi.

Hocam Monster Clevo kasa mı tongfang kasa mı? Bir de Intel i5 12500H mı daha iyidir yoksa Ryzen 7 6800H mı ben genel olarak Valorant RDR2 tarzı oyunlar oynuyorum.

Hocam Abra serisi bilgisyarlarda Clevo kasa kullanılıyor yani ısınma sorunları olan bir kasa, aynı Excalibur gibi. Bunun yanında HP Victus'un DDR5 RAM kullanması ve 6. nesil Ryzen 7 işlemci kullanması Monster Abra'nın önüne geçiriyor. HP Omen 16 kullanıyorum, Victus serisini bilmem fakat gerçekten kaliteli bir marka olduğunu söyleyebilirim.

Reis ben de uzak duruyordum ısınma sorunları var diye fakat bu modelin tongfang kasa olduğunu duydum ondan dolayı aklıma takıldı fiyatı da ucuz Clevo kasa mı tongfang mı yanlışım varsa kusura bakma.

Valorantta ryzen olan daha iyi fps verir birde victusa bin tl ram yükseltme yapman gerekebilir. Daha iyi performans alırsın.

Hocam Monster Clevo kasa mı tongfang kasa mı? Bir de Intel i5 12500H mı daha iyidir yoksa Ryzen 7 6800H mı ben genel olarak Valorant RDR2 tarzı oyunlar oynuyorum.

Reis ben de uzak duruyordum ısınma sorunları var diye fakat bu modelin tongfang kasa olduğunu duydum ondan dolayı aklıma takıldı fiyatı da ucuz Clevo kasa mı tongfang mı yanlışım varsa kusura bakma.
abra serisi tamamen clevo diye biliyorum hocam tulparlar tongfang kasa. ryzen 7 6800 i5 12500den daha üst bir işlemci. ayrıca dediğim gibi victusta ddr5 ram var.

Tongfang kasa bu model, oyun performansında 6800H biraz daha iyi yüksek TDP de 12500H geçiyor.Monsterin önde olma sebebi 95w olması,victus 75w

Yeni konular

Geri
Yukarı