Monster Abra A5 v20.2 i5 13500H oyunda 70-80 dereceden 88-90 dereceye çıkıyor

Olabilir. GPU hala çok serin zaten. İşlemci sıcaklığı düşündürtüyor. 30 bine kadar taş gibi PC bulur muyuz bu ayarda? Monster direkt iade alıyor diye biliyorum.

Buluruz, Nitro 16 var çok daha kaliteli fakat CPU açısından daha zayıf. 1K daha koyarsanız 4060 bile çıkar.

Enginar'da da sonuçlar aynı aslında.

1716632403475.png

@Artoria Pendragon Hepsiburada'dan örnek atar mısın hocam? Serin sağlam bir model olursa düşünürüm.

26.5'e aldım açıkçası fiyat avantajından mutluyum. 30'a çıkınca da aynı durumda olacaksa gerek yok. Bu sıcaklıklara ne diyorsunuz arkadaşlar? Yine Intel ve en azından 13. nesil istiyorum açıkçası.

Enginar'da da sonuçlar aynı aslında.

Eki Görüntüle 2204079

@Artoria Pendragon Hepsiburada'dan örnek atar mısın hocam? Serin sağlam bir model olursa düşünürüm.

26.5'e aldım açıkçası fiyat avantajından mutluyum. 30'a çıkınca da aynı durumda olacaksa gerek yok. Bu sıcaklıklara ne diyorsunuz arkadaşlar? Yine Intel ve en azından 13. nesil istiyorum açıkçası.
Ortalama dediğim gibi, idare eder. 2 cihaz atacağım, cihazlar hakkında ekstra sorunuz olursa eski konudan devam edelim konu dışına çıkmış oluyor.

Ben bunu paketleyeyim iade için. İncelemelerde de yüksek hocam. Peek yapıyor. Enginar’da da 97 görmüş. Bize yeni cihaz yolları göründü :D

@Artoria Pendragon Hepsiburada'dan 12 taksitle alabiliyorum hocam. Acer'a başta bakmıştım ancak 16:10 ekran o da :D

Son düzenleme:
@Metm0sby RDR2’de benzer hocam epey. Düşüyor çıkıyor. 80 altı da oluyor, nadiren 91-92 de oluyor. Oyunlara ilk girdiğimde yüksek oluyormuş. Ghost of Tshushima'da da benzer olmuştu. Şu an 90'ı da görmüyor kolay kolay.

Eki Görüntüle 2204045
İlk girdiğinizde fanların devri düşük olduğu için hızlı ısınıyor, devir yükseldikçe düşüşler yaşanıyor. Normal hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı