Monster Abra A5 v20.4.2 mı ya da Excalibur mu alınmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Soğutucusuz işlemci odaklı oyunlarda örnek vermem gerekirse Valorant CS2 gibi oyunlarda işlemci 65 dereceleri görüyor o da maximum bu sorunu yaşayan bilgisayarını düzgün düzenli kullanmıyordur uzun süredir Excalibur kullanıcısıyım bu kadar kötü düşürmeyi bırakın artık.

Valorant CS2 gibi oyunlar doğru düzgün kaynak kullanmıyor kardeşim.

Monster'ın adı var performansı var ama daha iyileride var Casper'dan uzak dur

İkisi de aynı şeyin laciverdi, aynı kaliteye sahip aynı Çin'de üretilmiş ve üstüne logo basılmış ürünler ben Excalibur G770 kullanıyorum önerir miyim? Evet öneririm.

Soğutucusuz işlemci odaklı oyunlarda örnek vermem gerekirse Valorant CS2 gibi oyunlarda işlemci 65 dereceleri görüyor o da maximum bu sorunu yaşayan bilgisayarını düzgün düzenli kullanmıyordur uzun süredir Excalibur kullanıcısıyım bu kadar kötü düşürmeyi bırakın artık.

Satış sonrası destekte kötü şeyler de çok oldu okuduğum.

Kötü malzeme kullanıyolar ve fiyatını hak etmiyor HP ve Acer daha kaliteli markalar arkadaşın dediği gibi.

Excalibur G870 kullanıyorum her açıdan iyi olduğunu düşünüyorum hayır en iyisi demiyorum ama laptopları çok kötülüyorsunuz.

Excalibur G870 kullanıyorum her açıdan iyi olduğunu düşünüyorum hayır en iyisi demiyorum ama laptopları çok kötülüyorsunuz.
Casper markasına 1 TL vereceğime dilenciye veririm en azından sevap işlemiş olurum

GTA 5'e ne diyeceksiniz? Var mı ekstra bahane.

Kullandığın kasada fan sesi harici bir sorun yok. Clevo kasa değil çünkü. Isınmaması dandik malzeme kalitesi sorununu ortadan kaldırmıyor.

Kullandığın kasada fan sesi harici bir sorun yok. Clevo kasa değil çünkü. Isınmaması dandik malzeme kalitesi sorununu ortadan kaldırmıyor.
Herkesin bakış açısı farklıdır, bir iki kişi kötüler diğerleri de başlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı