Monster Abra A5 v20.4.2 mı ya da Excalibur mu alınmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden alınmazmış? Excalibur kullanıyorum ve çok memnunum.
yani ikiside yerli markalar monsterin fanları gercekten rezalet excaliburun dıs cephesindeki malzeme kalitesi bildigimiz sert plastik

Monster Abra A5 v20.4.2 mi, yoksa Excalibur mu?

Birebir muadillerini buldum, iki fark ikisinin arasında fiyat olarak Monster daha hesaplı 1500 lira, ama Excalibur'un ekran kartı 4060, Monster'ın ekran kartı ise 4050.

Sizce hangisini tercih etmeliyim? Casper'dan da çekiniyorum açıkçası. Sizlerin tavsiyesi nedir arkadaşlar, yardım eder misiniz?
İkisi de alınmaz.

Casper'ı namusu gibi savunan şahsiyetlerin eline Excalibur G770 verip nVIDIA ekran kartı sürücüsünü başarıyla kurmaları için hodri meydan. Buyrun yapın da görelim endamınızı. Servis bile çözemiyor da siz yaparsınız ben eminim. 😁

VANGEANCE ANGEL neye güldünüz söyleyin de biz de gülelim, fikir belirtmek de suç olmuş :D?

İkisi de alınmaz.

Casper'ı namusu gibi savunan şahsiyetlerin eline Excalibur G770 verip NVIDIA ekran kartı sürücüsünü başarıyla kurmaları için hodri meydan. Buyurun yapın da görelim endamınızı. Servis bile çözemiyor da siz yaparsınız ben eminim. 😁

En iyi cevap siz Casper kötüleyen kullanıcılara cevap vermemektir.

VANGEANCE ANGEL neye güldünüz söyleyin de biz de gülelim, fikir belirtmek de suç olmuş :D?

Al sana G770. Bunların hepsi böyle. G770 öneriyorum demişsin o yüzden güldüm kardeşim. Çöz bu sorunu hadi. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı