Monster Abra A5 vs Acer Nitro 5

Alfakatano

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İki laptopun donanımı da yanı tek fark biri 144Hz biri 120Hz. Sizce hangi model soğutma, malzeme kalitesi vb. konularda daha iyi?
Bu arada özellikleri.
GTX 1650 Ti.
i5 10300H.
512 GB SSD.
16 GB RAM.

Rekabetçi oynuyorsanız 144Hz olanı seçin. Onun dışında soğutma konusunda Acer bir tık daha başarılıdır. Malzeme kalitesi olarak da Acer. Monster servisleri Türkiye'de çok olduğu için servis ve garanti amaçlı güven kuşkularınız varsa Monster alın.

Kasa kalitesinde Acer'ı tek geçerim. Ben de geçen haftaya kadar bu iki model arasında kalan biri olarak Acer'ı seçtim. Aşırı memnunum...
Rekabetçi oynuyorsanız 144Hz olanı seçin. Onun dışında soğutma konusunda Acer bir tık daha başarılıdır. Malzeme kalitesi olarak da Acer. Monster servisleri Türkiye'de çok olduğu için servis ve garanti amaçlı güven kuşkularınız varsa Monster alın.
Peki 8000-8300 TL arası bir öneriniz var mı?

Monster asla tercih etmeyin kasa kalitesi baya kötü. Tofaş kasaya Ferrari motoru koysanız bile ne kadar hız yapabilir ;)
Fiyatları aynı Rtx 2060 ekran kartlı notebook ile 1650ti ekran kartlı notebooktan hangisi alınmalı sorusuna 1650ti olan alınmalı diyen teknoloji cahili "fanboy/hater" ların cevaplarına umarım kimse aldırmıyordur, zira yarardan çok zararlar. :)

Bu arada MSI dururken neden full plastik materyalden yapılmış olan Acer markasını tercih ettiniz merak ettim. 🤣

Fiyatları aynı Rtx 2060 ekran kartlı notebook ile 1650ti ekran kartlı notebooktan hangisi alınmalı sorusuna 1650ti olan alınmalı diyen teknoloji cahili "fanboy/hater" ların cevaplarına umarım kimse aldırmıyordur, zira yarardan çok zararlar. :)

Bu arada MSI dururken neden full plastik materyalden yapılmış olan Acer markasını tercih ettiniz merak ettim. 🤣
Evimde kullandığım elektrik topraklamasız da ondan :) Elimi her cihaza değdiğimde çarpılmak istemiyorum.

Geri
Yukarı