Monster Abra A5 vs Acer Nitro 5

Aradaki farkla 16 GB RAM'e yükseltme yapın derim. Ayrıca elinizi çabuk tutun stoklar tükenince gelmesi 10 gün sürüyor. Ben sipariş verebilmek için 12 gün bekledim.

Aradaki farkla 16 GB RAM'e yükseltme yapın derim. Ayrıca elinizi çabuk tutun stoklar tükenince gelmesi 10 gün sürüyor. Ben sipariş verebilmek için 12 gün bekledim.
Sizdeki cihaz aynı model mi?
Ne zaman sipariş verdiniz ortalama kaç günde gelir bilginiz varmı?
Birde 16GB yükseltmesi ile birlikte nasıl sipariş verebilirim?

Son düzenleme:
Evet tam olarak aynı modeli sipariş verdim. Kredi kartına taksitle alacaksanız Hepsiburada üzerinden sipariş verirsiniz çünkü Hepsiburada peşin fiyatına taksit yapıyor ve Monster sitesinde kredi kartına faizler yüksek. Siparişi verdikten sonra Monster'ın teknik kısmını ararsanız onlar hallediyorlar.
Tek çekimde alacaksanız Monster'da sepete ekledikten sonra yükseltme seçeneği çıkıyor oradan 16 GB RAM'i seçersiniz. Geçen çarşamba sipariş verdim. 1 Haftada size ulaşıyor.

Son düzenleme:
Evet tam olarak aynı modeli sipariş verdim. Kredi kartına taksitle alacaksanız Hepsiburada üzerinden sipariş verirsiniz çünkü Hepsiburada peşin fiyatına taksit yapıyor ve Monster sitesinde kredi kartına faizler yüksek. Siparişi verdikten sonra Monster'ın teknik kısmını ararsanız onlar hallediyorlar.
Tek çekimde alacaksanız Monster'da sepete ekledikten sonra yükseltme seçeneği çıkıyor oradan 16 GB RAM'i seçersiniz. Geçen çarşamba sipariş verdim. 1 Haftada size ulaşıyor.

Bende yükseltme seçeneği çıkmıyor bir kontrol edermisiniz?

7100 Oldu. 300 TL farkediyor RAM yükseltmesi. Şuan yapamasanız bile sonradan servise götürüp yapabiliyorsunuz. Aciliyeti olan bir konu değil RAM yükseltmesi.

Düne kadar Acer siparişi geçecektim ama sanırım Monster’a yönelmek üzereyim.
Dostum merhaba, şahsen Acer'a hiçbir zaman gözüm kapalı güvenemedim. Laptopların her markasında sorunu çıkabilir vs'si olabilir bu doğal bir şanssızlıktır, başına gelirse tabii. Acer'in öne çıktığı tek yer ssd gigabyte'ı onun dışında bir şey yok. Monster markası türk menşeiisi olan bir markadır. Servisine çok rahat ulaşırsın başın ağrımaz, Acerla başın ağrıyabilir. Şu an bunu 2017 yazında aldığım Monster Abra A5 V9.2.2 laptopumdan yazıyorum. Yıllardır memnun bir kere servise gitti yazılımsal hatadan (windows ile alakalı gözün korkmasın), 2 saatte çözdüler işimi. Monster al servis vs konusunda kafan rahat olur, Acer'ın marka değerine hiç ama hiç güvenmiyorum şahsi fikrimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı